Fundacja Otwarty Dialog przyznaje się do związków z politykami PiS
Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz, a 14 dni otrzymasz gratis! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 10005 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar
Dodał: anonim

Fundacja Otwarty Dialog, która wzywała do powtórki krwawego scenariusza z ukraińskiego Majdanu w Polsce, przyznała się do długoletniej współpracy z politykami Prawa i Sprawiedliwości. Do niedawna politycy PiS i związana z Georgem Sorosem Fundacja Otwarty Dialog wspólnie propagowali Majdan na Ukrainie. Koniec kooperacji nastąpił w momencie, gdy sorosowcy chcieli ten scenariusz powtórzyć w Polsce.

Fundacja Otwarty Dialog kierowana jest przez Ukrainkę Ludmiłę Kozłowską, która insynuowała protestującym pod siedzibą przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Warszawie narodowcom bycie opłacanym przed pomioty zagraniczne. Z kolei jej mąż Bartosz Kramek opublikował 16-punktowy plan paraliżu państwa polskiego, powołując się na przykład Majdanu na Ukrainie.

W związku z powyższym interwencję wobec FOD podjęło Ministerstwo Spraw Zagranicznych, które z mocy ustawy sprawuje nadzór nad fundacją. MSZ będzie się między innymi domagał wyjaśnień w sprawie wzywania do nieprzestrzegania prawa.

Nie mielibyśmy oczywiście nic przeciwko wsparciu ze strony Georga Sorosa - jednego z najbardziej zasłużonych filantropów naszych czasów. Tak deklaruje Fundacja Otwarty Dialog. Na profilu Bartosza Kramka na Facebooku Fundacja Otwarty Dialog przyznała, że współpracowała z podmiotami związanymi z Georgeem Sorosem. Jedną z nich była ukraińska International Renaissance Foundation, która jest zaliczana do sieci fundacji Sorosa.

Jednak w czasie ukraińskiego Majdanu szereg polityków PiS współpracował z fundacją, o czym informuje FOD na swojej stronie. Zaliczają się do nich między innymi Michał Dworczyk, Małgorzata Gosiewska, Adam Lipiński, Piotr Pyzik, Krzysztof Maciejewski czy Tadeusz Woźniak.

Fundacja Otwarty Dialog przez kilka lat miała przyjemność współpracy z licznymi parlamentarzystami Prawo i Sprawiedliwość, wśród których znajdowali się m. in. Adam Lipiński, Małgorzata Gosiewska, Tadeusz Woźniak, Krzysztof Maciejewski, Piotr Pyzik, Michał Dworczyk. Na przestrzeni ostatnich kilku lat uczestniczyli oni w misjach obserwacyjnych na Ukrainie, w Rosji i Kazachstanie. Razem wspieraliśmy protestujących na Majdanie - czytamy na profilu Fundacji Otwarty Dialog na Facebooku.

Przypomnijmy, że ukraiński Majdan skończył się obaleniem tamtejszej władzy, rozlewem krwi, wojną domową, utratą części terytorium, konfliktami z sąsiadami, zniszczeniem gospodarki i masową emigracją Ukraińców ze swojego kraju, m.in. do Polski i Rosji.

pokaż cały opis
5.0 / 5 Oceny: 1
1059 godzin bajek dla dzieci.
Włącz CDA Premium w mniej niż 2 minuty!
Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Fundacja Otwarty Dialog przyznaje się do związków z politykami PiS
Najlepsze komentarze
avatar
anonim154 (*.*.153.154) 2019-04-29 17:25:07 0
Fotka to kiepski fotomontaż. Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie