Głosuję na KONFEDERACJĘ!
Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz, a 14 dni otrzymasz gratis! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 10237 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar
Dodał: anonim

gtdytkxyttkchcyyt

pokaż cały opis
5.0 / 5 Oceny: 1
Włącz dostęp do 10237 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Głosuję na KONFEDERACJĘ!
Najlepsze komentarze
avatar
anonim75 (*.*.133.75) 2019-04-18 12:37:56 0
10/10 Odpowiedz
avatar
anonim122 (*.*.72.122) 2019-04-17 17:30:56 0
A ja skreślam.
0/10 Odpowiedz
avatar
anonim32 (*.*.133.32) 2019-04-17 07:48:00 0
W d***kracji jak mówił śp. Ronald Reagan: "Po­lity­cy mają skłonność do myśle­nia o następnych wy­borach, a nie o następnym pokoleniu." Podobnie ludzi w d***kracji interesuje tylko to, co będzie jutro, a najbardziej następne wybory. Co będzie dalej - po nas choćby potop.

Partie rządzące nie dbają o młodych, nie myślą o tym, co będzie za kilkanaście czy kilkadziesiąt lat, starają się jedynie wygrać następne wybory obiecując rozdawnictwo pieniędzy i życie na kredyt oraz próbują łatać coraz większą dziurę w bankrutującym ZUSie (za 5 lat może dojść do 100 mld zł!). My Prawica mówimy o narodzie. Naród to nasi Przodkowie, którzy przekazali nam Zasady. Np. „Pamiętaj rozchodzie żyć z przychodem w zgodzie”. To nasze dzieci. Nasze wnuki. Nasze prawnuki... To jest Naród!

Niestety: przodkowie, dzieci, wnuki i prawnuki nie mają prawa głosu. Więc "społeczeństwo" robi, co chce. Zadłuża bez cienia litości. My bronimy praw naszych dzieci i wnuków. Już w 1992r. w Sejmie domagałem się zakazu zadłużania Polski. Niestety – przegrałem, bo Prawica i Centro-Prawica miały w Sejmie raptem kilkunastu posłów. Państwem powinny rządzić Zasady, a nie (tfu!) Wola Ludu. Brońmy praw naszych dzieci – przed "społeczeństwem"!

40 lat temu pisałem, że ZUS musi zbankrutować! To nie było trudno przewidzieć. Ale żyjemy w d***kracji: kogo obchodziło, co będzie za 40 lat? Za 20 lat? Za 10 lat? Teraz, gdy bankructwo ZUS nastąpi za kilka lat, ludzie zaczynają się interesować. Oby udało nam się dojść do władzy, zanim ONI rozkradną resztę majątku – by uratować, co się jeszcze da!

Dlatego wśród osób młodych Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy ma poparcie ponad 30% ponieważ my myślimy o przyszłości, o następnych pokoleniach, a nie o "społeczeństwie" i o tym, co będzie za kilka lat! Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Ostatnio komentowane:

Logowanie