PiS zadłuży państwo, żeby sfinansować *piątkę Kaczyńskiego*

PiS zadłuży państwo, żeby sfinansować *piątkę Kaczyńskiego*

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 7763 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar
Dodał: anonim

Koniec teatrzyku PiS, maski zostały zdjęte. Premier Morawiecki wprost oświadczył, że rząd podjął decyzję o wzięciu kolejnego wielkiego kredytu na swoje obietnice socjalne i podwyższą deficyt budżetowy nawet do 3% PKB! Już nawet nie chce im się dalej mamić ludzi uszczelnianiem VAT-u i systemu podatkowego. Po prostu zadłużą nas na potęgę. Wszyscy zapłacimy za piątkę Kaczyńskiego i szalony socjalizm PiS.

PiS z pełną premedytacją zdewastuje finanse publiczne, aby tylko omamić Polaków i kupić ich głosy za ich własne pieniądze! Teraz gołym okiem widać jak niebezpieczny jest rząd chorych socjalistów. Mają w głębokim poważaniu dobro obywateli i nasze przyszłe pokolenia, dla nich liczy się tylko dzika żądza władzy.
Pomóżcie nam to nagłośnić i pokażcie znajomym! Musimy wspólnymi siłami powstrzymać rządy szalonych etatystów, którzy ogłupiają ludzi, że coś im dają, a tak naprawdę grabią nas coraz większymi podatkami i przyszłość Polski mają w głębokim poważaniu.
Zamiast zadłużania państwa trzeba radykalnie uprościć prawo i obniżyć opodatkowanie pracy, Polacy natychmiast zaczną zarabiać więcej! Bogactwo bierze się z pracy, a nie zasiłków!

pokaż cały opis
5.0 / 5 Oceny: 1
Włącz dostęp do 7763 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: PiS zadłuży państwo, żeby sfinansować *piątkę Kaczyńskiego*
Najlepsze komentarze
avatar
anonim173 (*.*.133.173) 2019-04-01 12:12:10 +3
Socjalizm jest to ustrój, w którym bohatersko rozwiązuje się trudności nieznane w żadnym innym ustroju - czyli najpierw stwórzmy problem (Rząd), a potem go zwalczajmy za pieniądze podatników, rozbudowując pasożytniczą, szkodliwą biurokrację, doprowadzając do jeszcze większej biedy i większego uzależnienia obywateli od Państwa! Odpowiedz
avatar
anonim166 (*.*.133.166) 2019-04-15 08:26:10 +2
PiS = Komuniści z krzyżem w zębach! Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Ostatnio komentowane:

Logowanie