Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 22846 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar

Zobacz mocną i elektryzującą rolę, którą stworzył Ray Liotta (Chłopcy z Ferajny) w wybuchowej kontynuacji odważnego miejskiego, kryminalnego thrillera Królowie ulicy.

pokaż cały opis
2.0 / 5 Oceny: 3
Włącz dostęp do 22846 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Street. Kings. 2. Motor. City. Królowie. ulicy. 2. Motor. City. 2011. Lektor.pl
Najlepsze komentarze
avatar
anonim129 (*.*.7.129) 2026-05-22 14:29:01 +1
mumia film lee cronina już wykopany, teraz chciałem jeszcze raz obejrzeć a tu h... Odpowiedz
avatar
anonim194 (*.*.146.194) 2026-05-24 08:44:07 +5
@anonim129: Czcigodny Towarzyszu, widzę, że komunizm w Tobie wykwita. Daj ludziom godnie zarobić,do tego praca tylko 4 dni w tygodniu :) aby mieli samochodzik i domek i dopiero wtedy bedziemy myslec o dzieciach :D
Chcę zauwazyc ze w takich państwach jak np Vietnam, pracuje sie 6 dni w tygodniu, do tego nie ma systemu emerytalnego a dzieci z kazdym rokiem coraz wiecej, Vietnam juz przekroczyl 100mln ludzi, a do roku Panskiego 2050 szacuje sie ich az 120mln, w Vietnamie wiekszosc ludzi smiga skuterkami a nie samochodami, bo ich poprostu nie stac na autka, a mimo to ludzie chca miec dzieci duzo.
Ale popatrzmy na PRL, woda nie tak jak dzis leciała z kranu a po wode nasi Rodzice zasuwali do studni z wiadrem aby nabrac wode i podgrzac na kapiel dzieci, aby w domku było ciepło nasi Rodzice musieli napalic w piecu, nie było pieluch jednorazowych a nasi rodzice w PRL musieli prac sz,m,a,t,y i nas nimi przewijać, po buty nasi rodzice stali cały dzien w kolejce aby nam kupić, a potem nasi bracia w nich chodzili jak juz my wyroslismy, w PRL inflacja była tak wysoka i skakała tak szybko ze ceny zmieniały sie z dnia na dzien nawet o 50% czasy były biedne i bardzo niepewne a mimo to w PRL kazdy chciał mieć duza rodzine i duzo dzieci, to wlasnie moi znajomi z PRL maja rodzenstwa po 4-5 a dzis pokaz mi rodzine z 5ciorgiem dzieciaków? wtedy takie rodziny to była normalnosc, mimo ze byly bardzo ciezkie czasy, nikt nie mowil wtedy ze daj mi prace, daj samochod, zrob tak abym 4 dni w tygodniu tylko pracowal a bede mial duzo dzieci. Odpowiedz
avatar
anonim194 (*.*.146.194) 2026-05-24 08:47:21 +4
@anonim129: dzis spoleczenstwo jest poprostu wygodne i dlatego nie ma dzieci, nawet moi znajomi co zarabiaja po 15-20tys miesiecznie jako informatycy lub menadzerowie tez maja tylko po 1 dzieciaku, gdy pytam ich dlaczego nie chca miec 3-4, to zawsze slysze to samo. Grzesiu ja juz nie chce nawet drugiego dziecka, jeden potomek wystarczy aby bylo komu zostawic to wszystko, teraz planujemy z zona kupic 2 mieszkania a przy drugim dziecku nie bylo by to mozliwe, do tego lubimy z zona podrozowac, no i nie mial bym czasu na moja pasje jaka jest kolekcja oldtimerów w garazu, czasem juz to jedno dziecko to duzo klopotow a co dopiero dwójka lub trojka bąbelków. Zrozum to Towarzyszu ze dzis biedni ludzie nie chca miec dzieci bo sa rozszczeniowi i narzekaja ze niby nic nie ma i na nic ich nie stac, a nie popatrza ze ludzie w PRl mieli multum dzieciakow a jeszcze biedniejsze czasy byly :) a zas bogaci ludzie dzis nie chca miec wiecej dzieci niz jedno gdyz wiecej dzieci bedzie im przeszkadzac w podrozach i spelnianiu ich pasji...... dlatego EUROPA sie zmieni w ciagu nastepnych 100lat, owszem EUROPA nie umrze ale Chrzescijan w Europie za 100 lat juz nie bedzie oraz białego czlowieka. Odpowiedz
Pokaż wszystkie odpowiedzi [2]
avatar
anonim57 (*.*.65.57) 2026-05-21 21:40:56 +1
1 była świetna zobaczmy 2 Odpowiedz
malujanku 2026-05-24 14:37:51 0
Gra tajemnic | Film | 2014 moze jest ? bez premium? Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie