@@ nudne durne i patetyczne oraz o niczym 3/10 może scenografia na plus... bez przerwy pływają scigają się jakies nibyfilozoficzne teksty jakaś tajemnica a wszystko okraszone marnymi napisami, które wypaczają jeszcze bardziej wszystko... dłużyło się jakby trwało 3 godz
Odpowiedz