Wyszukiwanie odpowiedzi..
Trwa kolejne generowanie zapotrzebowania.
Już raz połowa Polaków dała się wciągnąć w pułapkę zastawioną przez kartel farmaceutyczno-administracyjny.
Czy i tym razem Polacy dadzą się wydymać w dupsko bez wazeliny?
źródło: https://www.youtube.com/watch?vi3ujDDQ78Hk
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach Twojej przeglądarki.