Wyszukiwanie odpowiedzi..
CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.
W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!
https://pezet.lnk.to/przejscie25ep
Ajron o Przypomina mi (Rework 2026): To moje nowe spojrzenie na kawałek, który obaj z Pezetem uwielbiamy tym razem bez sampli, tylko instrumenty i elektronika, mniej cięć, skrócony refren. Pokazuje muzycznie kierunek, w którym chciałbym iść - Przejście. Chyba mój ulubiony utwór na tej płycie i ten, który sprawił mi największą radość przy robieniu. Cieszę się że ta historia dostała nową energię.
PRZEJŚCIE [25EP] to wyjątkowe spotkanie dwóch kluczowych postaci polskiej sceny hip-hopowej Pezeta i Ajrona po blisko dwóch dekadach od ich pierwszych wspólnych muzycznych prób. Materiał, odnaleziony na starych dyskach Ajrona, został odświeżony i zrekonstruowany, by dziś powrócić jako jedna z najbardziej wyczekiwanych i symbolicznych premier roku.
Pezet na IG https://www.instagram.com/pezetofficial/
Pezet na TT https://www.tiktok.com/@pezet81.pl
Ajron na IG https://www.instagram.com/ajron_wwa/
Ajron na FB https://www.facebook.com/ajronato
Lyrics: Pezet
Music: Ajron
Mix/master: Deszczu Strugi
Management Pezet: Zbigniew Niedziałek / Starship
Project Management: Bartek Okrój / Starship https://www.instagram.com/starship_pl/
Label: Pezet
#Pezet #Ajron
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach Twojej przeglądarki.