Przymusowe Rządowe Obozy Indoktrynacji - Szkoły
Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz, a 14 dni otrzymasz gratis! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 9639 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar
Dodał: anonim

Każdego dnia na całym świecie, miliony młodych umysłów spędzają najlepszy czas swojego życia będąc otoczonym przez rządy jak bydło, reagując na dzwonki i gwizdki i inne uwarunkowania Pawłowa/B.F. Skinnera. Miliony dzieci są zamykane w programach Poniedziałek Piątek od 9 do 17 czyniąc nudne/żmudne zadania wbrew swojej woli ponieważ społeczeństwo uczyniło to niezbędnym. Tak samo jak w pracy, niekwestionowana zgodność jest nagradzana, a twoim jedynym wytchnieniem są batoniki i przerwy obiadowe, które są trzymane z dala od ciebie jak od śliniących się psów czekających na dzwonek. W międzyczasie ty niecierpliwie siedzisz w ustawionych rzędach, patrząc na wielkiego szefa czarnej tablicy skoncentrowany na fantastycznych celach, uwarunkowany do postrzegania innych uczniów jako konkurentów lub przeszkody.

Uwarunkowując małe dzieci do naukowego siedzenia w stylu-fabryki, standaryzowanie testów i podręczników rządowych przynoszących porządek z chaosu powoduje zarządzanie populacjami. Współczesne szkoły tworzą jednolitość, jednocześnie tłumiąc sceptycyzm i kreatywność. Nadmiernie-rozwijają ducha rywalizacji, podczas gdy nie doceniają miłosierdzia i ciekawości. Wspierają one klany, gangi, grupy mało umysłowe i małe-obrazy myślicieli. Klasyfikują i testują procedury utrudniając zrozumienie każdego większego-obrazu tematu i zmuszają studentów do skupiania się na bardziej prostych, stopniowanych aspektach. Prawdziwa edukacja i mistrzostwo przedmiotu w ręku nie jest promowane i nawet nie jest możliwe. Od studentów wymaga się jedynie zapamiętania banalnej informacji, takiej jak nazwiska, daty, miejsca, wydarzenia itp wystarczająco długo, aby byli w stanie bezmyślnie ją powtarzać w standardowych testach wielokrotnego wyboru. Następnie po egzaminie, trywialne informacje przechowywane w pamięci krótkotrwałej znikają wraz z ich powierzchownym rozumieniem każdego przedmiotu.

źródło:
https://www.youtube.com/watch?v20cguz9JqFg

pokaż cały opis
5.0 / 5 Oceny: 1
Włącz dostęp do 9639 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Przymusowe Rządowe Obozy Indoktrynacji - Szkoły
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Ostatnio komentowane:

Logowanie