Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 22834 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: Tomcio

Gatunek: Thriller, Akcja
Premiera: 24 kwietnia 2026 (Światowa i polska premiera na VOD)
Reżyseria: Baltasar Kormákur
Scenariusz: Jeremy Robbins
Produkcja: Australia, Islandia, Kanada, USA
Czas trwania: 1h 35m

..::O FILMIE::..

https://www.filmweb.pl/film/Alfa-2026-10065585

..::OPIS::..

Kobieta, która testuje granice swoich możliwości w australijskiej dziczy, zostaje niespodziewanie wciągnięta w śmiertelnie niebezpieczną grę z bezwzględnym przeciwnikiem.

..::OBSADA::..

Charlize Theron .... Sasha
Taron Egerton .... Ben
Eric Bana .... Tommy

pokaż cały opis
4.0 / 5 Oceny: 23
3280 godzin bajek dla dzieci.
Włącz CDA Premium w mniej niż 2 minuty!
Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Alfa / Apex (2026) [Lektor PL]
Najlepsze komentarze
wandakrawczyk87 2026-04-28 19:05:58 +30
Po komentarzach stwierdzam ze sie nie dowiem czy warto oglądać czy nie bo kometyją sami idioci nie na temat wpierdalają cos o swoim życiu lub swoich domysłach Odpowiedz
Sun-man 2026-04-29 01:45:14 +9
@wandakrawczyk87: to jeden antypolski ruski gnój tak zasyfia cały czas ten kanał. Dno Odpowiedz
avatar
anonim159 (*.*.27.159) 2026-05-17 16:16:29 +6
@Sun-man: Obyś co szybko zdechła UPAdlńska Gnido , chwała Rosji za to że wyzwolili Polskę od Szwabów i Kapitalistów , a teraz zrobią porządek z Banderowcami ! Odpowiedz
Pokaż wszystkie odpowiedzi [4]
avatar
anonim246 (*.*.72.246) 2026-04-26 10:11:54 +22
Dekarz, niekiedy w śniegu i lodzie. Kobieta? Ehe, może w biurze w hurtowni

Do tego od 9 lat wychowuję sam córkę. Sprzątam, gotuje, piorę, prasuje, jeżdżę na różne eventy dla dzieciaków. I nawet mam czas iść na siłownię czy odpalic PC i pograć w gierki Odpowiedz
avatar
anonim2 (*.*.59.2) 2026-05-05 14:31:13 +17
@anonim246: Kumpel wracał z pracy, w domu nic nie zrobione, nie ma jedzenia zrobionego, nie posprzątane , ona nie miała czasu , pyta się jej co robisz cały dzień, ona mówi że dziecko tyle czasu zajmuje, trochę nie chciało mu się wierzyć, bo jak on zostawał z dzieckiem to się i nim zajął, zrobił obiad, posprzątał, skosił trawę w czasie gdy ono spało i jeszcze miał w h czasu, więc zajrzał do jej telefonu a tam 6 godz na FB i 2 godz na instagramie, dziękuję, kurtyna. Odpowiedz
avatar
anonim2 (*.*.59.2) 2026-04-27 20:35:53 +17
@anonim246: Swoją drogą upada mit pięknych p0lek. Zgolić głowę, zmyć makijaż i wyglądają jak co drugi chuop ze świętego tagu z kartoflaną mordą i zakolami na pół łba xD

#latwogang #p0lka Odpowiedz
Pokaż wszystkie odpowiedzi [2]
avatar
anonim246 (*.*.72.246) 2026-04-26 10:36:58 +21
ja nic tylko słyszę od koleżanek z pracy jak to one chciałyby być facetami, jakie to szczęście byłoby się urodzić mężczyzną, no po prostu zajebiste... Dosłownie...Życie faceta to przecież niekończące się wygody, udogodnienia, prawa, przywileje i co trzeba dodać to przecież faceci rządzili i rządzą światem, to tak jakby powiedzieć że wszyscy Amerykanie mieszkają w willach z basenami i są miliarderami bo Elon Musk, Jeff Bezos oraz Bill Gats to właśnie mają xD Odpowiedz
avatar
anonim2 (*.*.59.2) 2026-05-17 15:26:32 +1
@anonim246: pizza na feministycznym czytaj grubym cieście :D Odpowiedz
valkyria3 2026-05-01 12:39:31 +19
Do cholery, to nie forum dla frustratów i idiotów, tylko platforma dla ludzi zainteresowanych filmami... Odpowiedz
avatar
anonim2 (*.*.59.2) 2026-05-05 17:38:06 +13
@valkyria3: Ona wyjechała z wioski na studia do wawy, gdzie poznaliśmy się (ja miastowy, urządzony, trochę starszy i kasą na koncie zamiast zer jak u jej kumpli z rocznika - było fajnie, lecz na jakiekolwiek sugestie czegoś poważniejszego odpowiadała: tylko sobie nie myśl że to coś znaczy, romans trwał 2 lata, ona pojechała dalej w świat, kariera, firmy, inni przelotni partnerzy, latka leciały i trójeczka z przodu się pojawiła, zaczęła wydzwaniać przymilać się ponownie do poznanego w czasie studiów chętnego do czegoś poważniejszego ... ale ... Agnieszka już moim sercu nie mieszka ...
historia prawdziwa, imiona i miejsca zmienione Odpowiedz
Sun-man 2026-05-02 03:15:51 +6
@valkyria3: dokładnie!!! Tu w kółko jeden antypolski kretyn z rossji wypisuje kalumnie na Polki. Ciągle tu robi syf ten antypolsku ruski bdlak, tfu!⬜️ Odpowiedz
Pokaż wszystkie odpowiedzi [3]
getkagosia 2026-04-27 21:24:59 +14
10/10 mega film polecam!! Odpowiedz
avatar
anonim2 (*.*.59.2) 2026-05-05 13:29:49 +12
@getkagosia: Doszła mnie taka refleksja dosłownie wczoraj, bo kiedyś byłem naiwniakiem myślałem że ludzie którzy piszą że hajs sie liczy, nie mają wyglądu czy osobowości albo są nudni, gdy dowiedziałem się że dwóch kolegów w jednym momencie dziewczyny rzuciły, bo się pewnie zmówiły a koledzy zarabiają 4200 netto i starcza to na skromne życie na Podkarpaciu, to wtedy uznałem że mój przypadek nie jest odosobniony, moje 4 związki też skończyły się przez hajs, taka właśnie jest rzeczywistość. Nie umawialiśmy się z blacharami, normalne zwykłe dziewczyny, ale po czasie jak zobaczyły że stać nas na 3-4 wyjścia gdzieś (rozrywka) w miesiącu to uznały że nie będą bidować z "g,o,ł,o,d,u,p,c,a,m,i" sam usłyszałem przez telefon gdy mojej ostatniej EX mama mówiła żeby szukała dorobionego 40 latka zamiast 30 latka który słabo zarabia i jest na dorobku. Ten świat jest brutalny, możesz być zadbanym, dobrze wyglądającym mężczyzną, który ma olej w głowie i myśli przyszłościowo, ale jak słabo zarabiasz to nie licz na długi związek bo po kilku miesiącach i tak dostaniesz kosza, stracisz tylko czas oraz pieniądze. Tak to właśnie wygląda. Odpowiedz
avatar
anonim194 (*.*.146.194) wysłano z m.cda.pl 2026-05-05 21:29:51 +3
@getkagosia: To jest prawdziwa równość i sprawiedliwość
Kobieca piłka nożna w USA otrzymała 24 miliony z tytułu wyrównania nierówności płacowych bo nikt tej farsy nie chce oglądać.
A teraz Piłka kobieca otrzyma 6,5 miliona bo....... Bo k00rwa męska drużyna zakwalifikowała się do półfinału XDXD
męska powinna otrzymac 13 milionów ale podzielili to na pół w imię równości

To jest równość według kobiet i cuckoldów, stołki prezesów, dodatkowe punkty przy rekrutacji, stołki w polityce i wyrównywanie płac
ale
Do woja to mają iść tylko faceci razem bawimy się w politykę ale tylko facet ma odpowiadać i byc odpowiedzialny bo to ich męski obowiązek a kobiety wypad do Alejandro na zachód XD
Facetów traktuje się gorzej niż psy. Odpowiedz
Pokaż wszystkie odpowiedzi [1]
Chuichi 2026-04-26 06:26:05 +11
Pamiętajcie faceci!
jak Was baba popędza i się przy czymś histerycznie upiera żebyście coś natychmiast zrobili, to na 90% jest to chwilowy i nagły wykwit jej aktualnego stanu emocjonalnego - jeśli posłuchacie, zginiecie w górach, albo w najlepszy razie zmarnujecie sobie całe życie z nią w domu. Róbcie zawsze po swojemu! :) Odpowiedz
avatar
anonim246 (*.*.72.246) 2026-04-26 10:09:24 +12
@Chuichi: jak żyję to nie widziałem nigdy baby na rusztowaniu. Nawet przy +15

U mnie na hali produkcyjnej calą zimę robiliśmy na mrozie a kobiety pracowały w cieplutkim biurze z kawką w ręku. Odpowiedz
avatar
anonim194 (*.*.146.194) 2026-04-26 10:46:51 +7
@anonim246: Wystarczy spojrzeć przez okno:są samochody,domy,chodniki ,ulice.
Kto to wszystko zbudował/zrobił? Pasożyci.? Odpowiedz
Pokaż wszystkie odpowiedzi [2]
avatar
anonim194 (*.*.146.194) 2026-04-26 10:45:41 +10
Dodajmy do tego że nasze życie jako ojców, dziadków i mężów to bułka z masełkiem bo nie musimy rodzić dzieci, i nigdy nie musieliśmy, to nic że historia wykorzystywała nas do budowania tego wszystkiego w czym obecnie kobiety i nie tylko one żyją, to nic że było to budowane na kościach, krwi, pocie i bólu tysięcy istnień męskich, i tak nic nie wiedzieliśmy i nie wiemy o słowie "ból", bo jak wspomniałem nie rodzimy, kobiety muszą bo tak je natura stworzyła. Kobieta (dla przykładu) wyrzucona na ulice nie zostanie nigdy sama pozostawiona sobie, zaraz zleci się tłum ludzi i zapyta: "co się stało kochana, dlaczego leżysz na ulicy, pijana i pobita, trzeba ci czegoś kto ci to zrobił" ? - nie wspomnę o natychmiastowym wezwaniu karetki na miejsce i zapewnienia bezpiecznego miejsca dla niej, facet w tej samej sytuacji ? Co najwyżej podejdzie do niego bezpański pies i podniesie nogę aby oddać mocz na niego, ale co tam... Z,,a,j,e,b,i,ś,c,i,e być mężczyzną !! Bo mężczyzna na skraju, w kryzysie i totalnej rozsypce zostaje sam ze sobą a świat ma go totalnie w d,u,p,i,e, co pokazują statystyki samo,b,ó,j,s,t,w nie tylko w Polsce jeśli rozłożymy je na poszczególną płeć, fantastyczne przywileje i życie. O jakim kobiety mogą tylko pomarzyć, tego nam zazdroszczą !! Podobnie jak tego że nie ma ani jednego "domu samotnego ojca" ,który zostaje z dzieckiem, i musi sam ogarniać wychowywanie jego bo żaden "kapitan państwo" ani inne instytucje nie wyciągną do niego ręki, ba one nawet nie wiedzą o jego istnieniu. Odpowiedz
avatar
anonim84 (*.*.79.84) 2026-04-26 11:35:14 +5
@anonim194: Ty głupi pierdzielu Odpowiedz
avatar
anonim194 (*.*.146.194) wysłano z m.cda.pl 2026-05-05 21:38:44 +4
@anonim194: kiedyś babsko głupie w papę dostało i rozumiało że ma się zachowywać a nie knuć i kręcić przeciwko mężowi... a o jakiś rozwodach i ssaniu kasy to nie było mowy... dziś to jest jakaś paranoja z tymi wszystkimi związkami - jak z tymi siedzeniami w autobusie w filmie dzień świra - a że tyłem a że przodem a że przy oknie a że na środku a że nie wiadomo gdzie... Odpowiedz
Pokaż wszystkie odpowiedzi [1]
avatar
anonim2 (*.*.59.2) 2026-05-05 14:41:23 +9
Jest taka youtuberka, która będąc panną pracowała (w sklepie, w knajpie na kuchni), poznała chłopaka, wzięli ślub, urodziła dziecko, dziecko już ma 5 lat, a ona nie chce wrócic do pracy, bo wkręca mężowi, że ma nerwicę lękową. Ona boi się pracy... HAHAHAHA a on w to wierzy. Siedzi więc w domu, zawozi dziecko do przedszkola, karmi psa i kota, odbiera dziecko z przedszkola i... opowiada ludziom, że ma nerwicę lękową. I co Wy na to >?? Odpowiedz
Sardynka_z_Puszki 2026-04-29 20:18:28 +7
Dzięki! Odpowiedz
avatar
anonim2 (*.*.59.2) 2026-05-17 15:29:27 0
@Sardynka_z_Puszki: Wielokrotnie, kiedy odwiedzał mnie kuzyn z Niemiec i szliśmy gdzieś w miasto, to, żeby poćwiczyć język rozmawialiśmy cały czas po niemiecku - powiem tak, opędzić się nie można było od jakichś gąsek, ale z domu wyniosłem, że góvvna się nie rusza, bo śmierdzi i można się pobrudzić. Odpowiedz
kiti007 2026-04-26 20:02:13 +6
Super Odpowiedz
avatar
anonim2 (*.*.59.2) 2026-05-17 15:31:12 +2
@kiti007: Mnie najbardziej bawią dziewczyny "kochające podróże".
Zdjęcia retuszowane jak katalog biura podróży i oczekiwanie, że kandydat będzie jej sponsorował latanie po świecie kiedy tata przestanie :) Odpowiedz
Punktos 2026-05-07 23:46:36 +3
Nie wiem czym się ludzie podniecają. Film do obejrzenia ale żeby to jakaś rewelacja była to nie... Odpowiedz
harpaganik1011 2026-05-02 11:57:43 +3
Super Odpowiedz
avatar
anonim2 (*.*.59.2) 2026-05-17 15:32:27 0
@harpaganik1011: podstawowy cel p0lki: żarcie, impreza, podwózka za darmo

I retuszowane fotki na insta żeby inne koleżanki zazdrościły jak to ona ułożyła sobie życie i jest lepsza od reszty :D Odpowiedz
ella14 2026-05-01 22:21:31 +3
fajny, trzyma w napięciu Odpowiedz
avatar
anonim2 (*.*.59.2) 2026-05-17 15:39:06 0
@ella14: Może nagrasz odcinek o 2 000 000 młodych polskich kobiet , które nie uczą się , nie pracują , nie szukają pracy , nie mają dzieci i nie mają zamiaru mieć dzieci ... Odpowiedz
marchewkowe.pole 2026-05-01 21:09:55 +3
A mnie się podobał Odpowiedz
avatar
anonim2 (*.*.59.2) 2026-05-17 15:40:09 +1
@marchewkowe.pole: W USA już te odklejone płaczą za to że chciały być silne i niezależne. Wkrótce u nas
Odpowiedz
Gizmo43 2026-05-08 00:52:33 +2
Warto obejrzeć Odpowiedz
avatar
anonim2 (*.*.59.2) 2026-05-17 15:46:41 0
@Gizmo43: jak to dobrze być skrajnym introwertykiem i mieć W,Y,J,E,B,A,N,E na związki, dużo lepiej mi samemu niż z ludzmi, ludzie wysysają ze mnie energie więc posiedzę sam nawet pół roku bez żadnych konsekwencji psychicznych Odpowiedz
kk6668569 2026-05-02 20:36:47 +2
Bardzo dobry Odpowiedz
avatar
anonim2 (*.*.59.2) 2026-05-17 15:47:46 0
@kk6668569: od kiedy ułożyłem sobie życie po zdemolowaniu przez egoistyczne kurtyzany, mogę z całą pewnością powiedzieć, że mimo sam, to jestem szczęśliwy .
Trzeba kochać siebie i szanować. Odpowiedz
avatar
anonim251 (*.*.139.251) 2026-04-26 09:04:40 +2
Bardzo dobry mocny i bardzo ciekawy, zwłaszcza że oparty na Faktach Autentycznych Faktach, które na DODA_tek wydarzyły się naprawdę w ameryce USA. Wielkie dzięki za wrzutę. - TYGRYS_256* Odpowiedz
avatar
anonim2 (*.*.59.2) 2026-05-17 16:03:38 0
@anonim251: Prawie każda interakcja z atrakcyjną kobietą kończyła się typowym wywiadem "ile jesteś w stanie mi zaoferować" lub "czy mogę przy Tobie rzucić robotę i wyjechać w podróż po świecie". Młode kobiety dzięki TikTokowi i Insta straciły połączenie z bazą i nie zapowiada się na to żeby sygnał powrócił. Odpowiedz
avatar
anonim25 (*.*.202.25) 2026-04-26 00:27:12 +2
Fascynujące jest zastanawianie się, w jaki sposób ktoś wspina się leżąc poziomo na modelu zbocza... Odpowiedz
avatar
anonim2 (*.*.59.2) 2026-05-17 16:01:11 0
@anonim25: Poznałem całkiem sporo kobiet które na dzieńdobry podkreślały jakie to one są ogarnięte życiowo, i jaki to osiągnąły sukces życiowy. Po bliższym przyjrzeniu okazało się że nienawidzi swojej pracy, ma długi, jest uzależniona od seriali mózgotrzepów, mieszka z rodzicami i chodzi na terapię bo nie radzi sobie ze sobą (wybierz minimum trzy z pięciu). Więc jak następnym razem uslyszysz od nowopoznanej kobiety że jest silna, niezależna i ogarnięta życiowo no to proponuję słuchać tego z przymrużeniem ucha. Odpowiedz
avatar
anonim200 (*.*.222.200) wysłano z m.cda.pl 2026-04-25 23:04:39 +2
Interesujący, cały czas trzyma w napięciu!!!! Odpowiedz
avatar
anonim2 (*.*.59.2) 2026-05-17 16:04:41 0
@anonim200: Problem większości kobiet jest taki, że im się wydaje, jakby w związku chodziło tylko o nią . Ja, ja, ja, mi, mi, mi, facet powinien, facet musi itd. To wygląda, jakby to był jednoosobowy układ, w którym wszystko ma się kręcić dookoła niej, jej potrzeb i żądań. Odpowiedz
paweldulinski638 2026-05-16 21:46:14 +1
Film co najmniej psychiczny,I i skierowany do ludzi o pokroju tego psychola.. Odpowiedz
Więcej
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie