[Audiobook] Wykres Boskiego Planu - rozdział 3: Światy i wieki Biblii - szczegóły - dokończenie
Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 8240 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar
Dodał: anonim

Wersja audio trzeciego rozdziału książki pt. Wykres Boskiego Planu, będącej 16 tomem serii Epifaniczne Wykłady Pisma Świętego, autorstwa P.S.L. Johnsona.

Inne książki i artykuły w wersjach audio, a także wykłady i kazania można znaleźć także na kanale: https://www.youtube.com/channel/UC_hHYyH6zb1Om1-tpMIY1EQ

Spis treści:
TRZECI ŚWIAT
WIEK TYSIĄCLECIA
WIEKI PO TYSIĄCLECIU
WIECZNA CHWAŁA BOGA I CHRYSTUSA

Fragment:
Po omówieniu w poprzednim rozdziale światów Biblii oraz trzech Wieków drugiego świata zajmiemy się obecnie pierwszym Wiekiem trzeciego świata - Wiekiem Tysiąclecia. Jak przedstawiliśmy wykres trzech światów i trzech Wieków drugiego świata, tak przedstawiamy trzeci świat i jego Wieki, szczególnie Wiek Tysiąclecia, tak by temat ten przez obraz stał się jaśniejszy dla umysłu.

Rysunek otwartego z prawej strony łuku przedstawiającego okres czasu zwany Trzecim Światem, zawierającego w sobie po lewej stronie łuk przedstawiający TYSIĄCLECIE LUB WIEK MESJAŃSKI a po prawej następujący bezpośrednio po nim, otwarty z prawej strony, łuk o nazwie WIEKI PRZYSZŁE

Słowa tysiącletni oraz Tysiąclecie jako takie nie występują w Biblii, jednak wiele wersetów uczy o tym, co one oznaczają. Słowo millennium [które w języku polskim zwykle tłumaczymy na Tysiąclecie - przypis tłumacza] to przymiotnik łaciński, który oznacza trwający tysiąc lat. W łacinie jest on łączony z rzeczownikiem regnum - królestwo. Zatem wyrażenie regnum millennium oznacza w łacinie królestwo trwające tysiąc lat. Ten łaciński przymiotnik przejęliśmy dosłownie do języka angielskiego i używamy jako rzeczownika, nie przymiotnika, oznaczającego 1000 lat, w czasie których Chrystus i Jego wierni będą panować nad ziemią i ludzkością.

Fakt, że mają oni w ten sposób panować, jest pokazany w wielu tekstach, z których przytoczymy tylko niektóre (...)

Lektor: AWS Polly - Głos: Jacek

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 8240 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: [Audiobook] Wykres Boskiego Planu - rozdział 3: Światy i wieki Biblii - szczegóły - dokończenie
Najlepsze komentarze
avatar
anonim246 (*.*.28.246) 2019-07-28 10:42:20 0
Znalazlem coś lepszego niż ogladanie filmów - playfap.top Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off
Kosmiczne Mistrzostwa (2020) Lektor PL premium Jest rok 2071. Kosmiczna wojna całkowicie zmieniła klimat na Ziemi, a nad Moskwą góruje ogromny statek obcych.

Włącz CDA Premium!
Valerian i Miasto Tysiąca Planet (2017) Lektor PL premium Najnowsza produkcja Luca Bessona zrealizowana z ogromnym rozmachem!

Oglądaj już teraz w CDA Premium!

Logowanie