[Audiobook] Boski Plan Wieków - rozdział 11: Trzy drogi szeroka, wąska, dziedziniec
Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz, a 14 dni otrzymasz gratis! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 8351 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar
Dodał: anonim

Wersja audio jedenastego rozdziału książki Boski Plan Wieków, będącej pierwszym tomem serii Wykłady Pisma Świętego, autorstwa C.T. Russella.

Spis treści:
Szeroka droga do zagłady
Wąska droga do życia
Co to jest życie?
Boska natura
Związek między naturą boską a ludzką
Nagroda na końcu wąskiej drogi
Wysokie powołanie ograniczone do Wieku Ewangelii
Trudy i niebezpieczeństwa wąskiej drogi
Gościniec świątobliwości

Fragment:
Przestronna jest brama zatracenia i szeroka droga, która na nie wiedzie, a wielu jest takich, którzy przez nią wchodzą. Jakże wąska jest droga żywota! Jak trudna jest droga, która doń prowadzi! I jak niewielu jest tych, którzy ją znajdują ewangelia Mateusza rozdział 7 wersety 13 i 14, Emphatic Diaglott. I będzie tam droga bita, nazwana Drogą Świętą. Nie będzie nią chodził nieczysty; będzie ona tylko dla jego pielgrzymów. Nawet głupi na niej nie zbłądzi. Nie będzie tam lwa i zwierz drapieżny nie będzie po niej chodził, tam się go nie spotka. Lecz pójdą nią wybawieni Izajasza rozdział 35 wersety 8 i 9, Nowy Przekład. W taki sposób Pismo Święte zwraca naszą uwagę na trzy drogi: szeroką drogę, wąską drogę, i bitą świętą drogę (W proroctwie Izajasza rozdział 35 werset 8, słowo przetłumaczone w Nowym Przekładzie na droga bita ma znaczenie drogi publicznej, drogi powszechnego użytku, gościńca. Dlatego w tym rozdziale droga bita, święta będzie nazywana gościńcem świątobliwości, zgodnie z terminologią autora i angielską Biblią Króla Jakuba). Szeroka droga prowadząca na zatracenie Droga ta została tak nazwana, ponieważ jest najłatwiejsza dla zdegenerowanej ludzkości. (...)

Lektor: AWS Polly - Głos: Jacek

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 8351 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: [Audiobook] Boski Plan Wieków - rozdział 11: Trzy drogi szeroka, wąska, dziedziniec
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Ostatnio komentowane:

Seks to nie grzech (2019) Lektor PL premium Historia uroczej, katolickiej nastolatki, która przypadkiem odkrywa masturbację.

Zobacz już teraz w CDA Premium!
Valerian i Miasto Tysiąca Planet (2017) Lektor PL premium Najnowsza produkcja Luca Bessona zrealizowana z ogromnym rozmachem!

Oglądaj już teraz w CDA Premium!

Logowanie