Wyszukiwanie odpowiedzi..
Umieściłem przy kapliczce św. Teresy w opuszczonej wsi Bromierzyk którą niektórzy uważają za nawiedzoną fotopułapkę na całą noc. Oto, co nagrała:
Link do całego filmu: https://youtu.be/wuBnDx_xRsU
#urbex #wietrzykstudio #fotopułpka #bromierzyk #opuszczonawieś
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach Twojej przeglądarki.