[Audiobook] Strzeżenie serca - Echa Pielgrzyma 23
Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 9465 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar
Dodał: anonim

Wersja audio kazania Beniamina H. Bartona pt. Strzeżenie serca, pochodzące z książki Echa Pielgrzyma, wydanej przez Wydawnictwo Straż.
http://wydawnictwostraz.org/echa-pielgrzyma.html

Kazanie to zawiera rozważania pomagające uzmysłowić sobie jak ważne jest strzeżenie serca oraz w jaki sposób można to realizować i osiągnąć.

Fragment na zachętę: (...) Myślałem o wielu zagadnieniach, jakie moglibyśmy omówić. Sądzę, że moglibyśmy porozmawiać o Mojżeszu czy o Eliaszu, moglibyśmy mówić o kołach w kołach, jak i o wielu innych sprawach, ale ostatecznie postanowiłem, że przeznaczymy to popołudnie na porozmawianie o was. Pomyślałem, że najlepiej zrobić to tak: wybrać jakiś fragment z Pisma Świętego, w którym Pan miał was na myśli, umieszczając go w Biblii, i wziąć to za podstawę dla naszego rozważania. Chcemy przez to sprawić, byście czuli, że cokolwiek mamy do powiedzenia, kierowane jest do was. Nie chcemy, żebyście odnosili to do kogokolwiek innego. Zawsze lubię podkreślać i uzmysławiać tę myśl. Pamiętam, jak niedawno temu mówiłem wykład na temat pychy i pewien dobrotliwy brat, który, jak sądzę, jest tu dzisiaj, podszedł do mnie po zakończeniu zebrania i powiedział: Bracie Barton, było w twoim wykładzie kilka pomocnych kwestii; w trakcie twojego wykładu pomyślałem: Co za traf, że moja żona jest tutaj; obróciłem się, by zobaczyć, czy słucha tego wszystkiego, ale wydawało się, że drzemie. Ja zaś rzekłem: Bracie, byłbym prawie skłonny powtórzyć to jeszcze raz dla twojego pożytku. Zdałem sobie sprawę, że choć brat ten powiedział to z odrobiną humoru, istnieje jednak pewne ryzyko w związku z tymi kwestiami. Mamy skłonność stosować te rzeczy do kogoś innego, zamiast traktować je wyłącznie osobiście. Jak przed momentem zaznaczyliśmy, wybraliśmy tekst, który Bóg umieścił w Biblii, mając was na uwadze was indywidualnie i osobiście i mam nadzieję, że gdy go przeanalizujemy, będzie on więcej znaczył dla każdego z was.

Gdy postanowiłem, że będę przemawiał do was, pojawiło się pytanie: Z jakiego punktu widzenia powinniśmy was omawiać? Zastanawiałem się, czy mamy mówić o waszej wiedzy, czy o waszych zdolnościach, o waszych pragnieniach czy o tym, jak słuchacie. Uznałem, że najlepiej będzie porozmawiać o waszym sercu. (...)

Lektor: AWS Polly, głos Jacek

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 9465 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: [Audiobook] Strzeżenie serca - Echa Pielgrzyma 23
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Ostatnio komentowane:

Oszukać los (2019) Lektor PL premium Mężczyzna posiadający dar jasnowidzenia, próbuje odmienić swój los po tym, jak zobaczył własną śmierć.

#Sci-Fi #Thriller
Gnomy rozrabiają (2017) Dubbing PL premium Takich krasnali jeszcze nie poznaliście!

Oglądaj już teraz w CDA Premium!

Logowanie