7 tygodni lata - Dobra muzyka w specjalnej cenie! (20.08 - 26.08)

7 tygodni lata - Dobra muzyka w specjalnej cenie! (20.08 - 26.08)

Jakość: 480p720p1080p
Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 7791 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar
Dodał: Agencja Muzyczna Polskie Radio
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2018-08-20

KUP PŁYTY! - http://sklep.polskieradio.pl/Category/133-7-tygodni-lata.aspx
Słuchaczy wszystkich programów Polskiego Radia łączy muzyka i płyty. Warto podkreślić, że artyści są u nas obecni nie tylko na antenach – nagrywamy i wydajemy ich albumy od ponad dwudziestu lat. Nasz katalog płyt to tysiące pozycji: legendarne i niszowe, wielkie nazwiska i debiutanci. To zapis nieustannie tworzącej się historii muzyki.

Z tego obszernego katalogu wyselekcjonowaliśmy dla Państwa 10 płyt. Starannie dobraliśmy tytuły, które chcemy zaproponować Państwu na wakacje - każdy z nich jest wart Państwa uwagi. Zestaw zawiera różnorodne gatunki ale łączy je wysoka jakość. Chcemy, żeby ta nieoczywista i wymagająca otwartości na różne gatunki muzyczne dziesiątka, stała pewną ścieżką dźwiękową dwóch letnich miesięcy - tak różną i ciekawą jak Państwa wakacyjny czas. Jest tu muzyka Grzegorza Ciechowskiego w interpretacji m.in. Katarzyny Nosowskiej, Skubasa i Kayah. Obok siebie Marek Grechuta z muzyką Jana Kantego Pawluśkiewicza (z wieloma nieopublikowanymi wcześniej utworami) i ostatnia płyta Jana Borysewicza. Komeda z muzyką filmową i Chopin z płytą- przewodnikiem po jego twórczości. Znajdą tu Państwo ostatnią płytę duetu Brylewski/Lipiński, czyli koncert Brygady Kryzys - legendy polskiej alternatywy, a także piosenki Agnieszki Osieckiej - w jedynym zestawie ułożonym przez samą autorkę. Jest i Marek Niedźwiecki ze swoim unikalnym wyborem popu lat ’70, idealnym na długie trasy. Do tego wszystkiego jeszcze perełki z naszego archiwum: trochę big-beatu z Niemenem, Tajfunami czy Karin Stanek, najlepszy polski rock’n’roll i psychodelia – m.in Test, Nurt i Ossian.

To wszystko pod wspólną nazwą muzyka na 7 tygodni lata. Dziesięć płyt to ledwie wycinek naszego katalogu ale na pewno może nadać przyjemny ton Państwa wakacjom. Jesteśmy pewni, że z tym zestawem letnie dni będą jeszcze piękniejsze i jeszcze pełniejsze.


Kolekcja obejmuje wszystkie albumy proponowane w promocji 7 tygodni lata i dwie muzyczne niespodzianki przygotowane na bieżący tydzień.

Oferta jest ważna do dnia 26.08.2018 lub do wyczerpania zapasów.

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 7791 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: 7 tygodni lata - Dobra muzyka w specjalnej cenie! (20.08 - 26.08)
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie