Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 15370 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: Meble Twojego Pomysłu
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2018-06-09

Pasjonaci w dechę na YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC0yURA4EDcQPKCbeN3_6QxA

Wszystkie filmy dostępne na stronie: http://mebletwojegopomyslu.pl/category/vlog/

Zapraszam do Subskrypcji kanału YouTube, aby być na bieżąco:
https://www.youtube.com/channel/UCQxiiqbiHp77Ky2bdjMbbxg

https://www.facebook.com/mebletwojegopomyslu/

Warsztat Stolarski
Meble Twojego Pomysłu
.....................................................................................................

Przed nami końcówka prac przy stoliku kawowym z drewna egzotycznego zebrano z blatem zalewanym żywicą epoksydową. Ostatnio pracowałem na nogami a teraz czas na ich klejenie z podstawą stolika. Do łączenia używam oczywiście kołków domino o długości 50mm. Gniazda frezowałem frezarką domino df500. Na kołki nakładam klej kleiberit 303.2 i i łączę nogi z podstawą. Do ściskania używam ścisków płaszczyznowych i śrubowych wolfcraft. Po utwardzeniu kleju nadmiar usuwam dłutem narex. Teraz biorę się za szlifowanie i zalewanie ostatecznej warstwy żywicy epoksydowej epidian 652 + ida ciech sarzyna. Po utwardzeniu żywicy przyszedł czas na łączenie blatu z nogami i podstawą. Na blacie i na nogach zaznaczam miejsca frezowania gniazd i frezarką domino robię połączenia. żeby klej dobrze połączył się z nogami i blatem szlifuję połączenia klejona. Na kołki i gniazda w blacie nakładam klej kleiberit 568 pur wypełniający wolną przestrzeń. Dzięki stołom roboczym fat 300 mam możliwość pracy na różnych wysokościach co ułatwia pracę samemu z ciężkimi elementami. Zabieram się za łączenie nóg z blatem kołki pasują do gniazd , wystarczy teraz wszystko dobrze docisnąć ściskami. Usuwam klej i ustawiam tak stoły żeby przełożyć stolik z jednego stołu na drugi. Teraz zabieram się za zabezpieczenie lakierem całego mebla. Po wyschnięciu lakieru kolejne szlifowanie wierzchniej powierzchni blatu papierami wodnymi gradacji P1500, P3000 i P5000. Po wyszlifowaniu nakładam pastę polerską zabieram się za polerowanie powierzchni na wysoki połysk. Końcowy efekt jest świetny, uzyskany efekt lustra.

pokaż cały opis
W katalogu: Deccoria
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 15370 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Cz.3 Stolik kawowy z zebrano i żywicy - klejenie i polerowanie / Coffee table with resin - polishing
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie