Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 14956 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar

........................

pokaż cały opis
W katalogu: polskie
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 14956 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Spiskowcy (1986)
Najlepsze komentarze
warszawiaczek419 2024-04-20 05:32:09 0
Serdecznie witam i bardzo dziękuję za udostępnienie. Jest to spektakl zaliczony do ZŁOTEJ SETKI TEATRU TELEWIZJI podobnie, jak min. klasyk "WUJASZEK WANIA"(1980) min. z Joanną Żółkowską w jednej z głównych ról, a także z udziałem min. Bronisława Pawlika, zrealizowana w plenerze "ŁAWECZKA"(1988) z Joanną Żółkowską w jednej z głównych ról, a także z epizodyczną rolą Ewy Dałkowskiej ( akcja obydwu tych spektakli toczy się także w rosji ), ciekawy spektakl "KARTOTEKA"(1979) z udziałem min. Joanny Żółkowskiej i Zygmunta Hubnera, znakomity klasyk "CZAROWNICE Z SALEM"(1979) w reżyserii Zygmunta Hubnera, z udziałem min: Joanny Żółkowskiej, Ewy Dałkowskiej, Gustawa Lutkiewicza i Bolesława Smeli, a także znakomite klasyki z udziałem Bronisława Pawlika: "MIESZCZANIN SZLACHCICEM"(1969), "BRACIA KARAMAZOW"(1969) z udziałem także min. Gustawa Lutkiewicza, gangsterski klasyk "KARIERA ARTURA UI"(1973), "DAMY I HUZARY"(1973), "TRZY SIOSTRY"(1974), "OTELLO"(1981). Dziękuję również za klasyk "STALIN"(1992), w którym w swojej ostatniej w życiu roli, wystąpił legendarny Tadeusz Łomnicki. Jest to spektakl również zaliczony do ZŁOTEJ SETKI TEATRU TV podobnie, jak zrealizowany w tym samym roku "PŁATONOW"(1992) także z udziałem min. Jerzego Treli, a także znakomite, pochodzące z tego samego okresu klasyki z udziałem Tadeusza Łomnickiego: znakomity monodram "OSTATNIA TAŚMA"(1989), "SZALBIERZ"(1990) - ( za których udostępnienie raz jeszcze bardzo dziękuję ), " JA FEUERBACH"(1990), "OJCIEC"(1991). SERDECZNIE POZDRAWIAM Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Ostatnio komentowane:

Logowanie