Dokąd Zmierzamy - [25] - Wojciech Sumliński (06.2017)
Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 9714 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar
Dodał: eMisjaTv
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2017-06-10

"To co opisujemy w książkach [z Tomaszem Budzyńskim - przyp. red.] wcale nie odeszło do historii. Ta mroczna przeszłość ma większy wpływ na teraźniejszość, niż by to się mogło wielu osobom wydawać" - mówi Wojciech Sumliński, pisarz i publicysta, a przede wszystkim dziennikarz śledczy, którego dociekliwość zaprowadziła przed oblicze sądu najważniejsze osoby w państwie.

W rozmowie z Piotrem Korczarowskim, Sumliński porusza kwestię tajemniczej śmierci Andrzeja Leppera, który najprawdopodobniej został mordowany. Pojawia się także wątek rzekomego przyjaciela Leppera - Zbigniewa Stonogi, który wedle wiedzy Sumlińskiego od dawna współpracował ze służbami specjalnymi, gromadząc haki na przewodniczącego Samoobrony. W tle agentury przewija się również postać znanego spin doktora - Piotra Tymochowicza, a wszystko w oparach przekrętu stulecia, czyli afery gazowej, w którą zamieszani są dwaj byli premierzy III RP.

Ponadto w wywiadzie o rządach "dobrej zmiany", zmianie nurtu telewizji publicznej, konfidentach w kościele katolickim oraz akcji "Hiacynt", w wyniku której wielu wpływowych ludzi z dnia na dzień zmieniło swój światopogląd.

pokaż cały opis
W katalogu: Dokąd Zmierzamy
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 9714 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Dokąd Zmierzamy - [25] - Wojciech Sumliński (06.2017)
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie