SB-cy to polskie GESTAPO i NKWD czyli nasze matki ,nasi ojcowie
Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz, a 14 dni otrzymasz gratis! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 9944 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar
Dodał: Maciej Bienert
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2017-10-08

Szacuje się że IPN prześwietli ponad 240tyś życiorysów pod kątem służby na rzecz "totalitarnego państwa". Funkcjonariusze US potem SB zgodnie z wytycznymi dopuszczali się zbrodni na Polakach. Wraz z ich tajnymi współpracownikami oraz rodzinami może ich być nawet ponad 2 mln. -osób mających prawa wyborcze. W systemie demokratycznym zabiegają o ich głosy takie partie jak PO i .Nowoczesna. Nieszczęście tej sytuacji polega na tym ,że wysokie uposażenia emerytalne spowowodowały że byli SB i UB-cy stali się elitą ,ich dzieci mieli znacznie większe szanse na zdobycie wykształcenia oraz poprzez koneksie uprzywilejowaną sytuacje rynku pracy. Ci zbrodnierze zamieszkiwali głównie duże miasta i tam mamy do czynienie z protestami przeciwko rządowi. Ich dzieci uzyskały w nieuprawniony sposób dostęp do wpływania na media lub stały się bezpośrednio ich pracownikami. Tak się składa ,że prywatne media w Polsce reprezentują punkt widzeina ich zagranicznych właścieli. Tu jest moment gdzie stykają się interesy mocarstw i zawiedzionych funkcjonariuszy totalitarnego systemu. W efekcie mamy ostrą kampanię mającą na celu zdestabilizowanie sytuacji politycznej w Polsce.

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 9944 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: SB-cy to polskie GESTAPO i NKWD czyli nasze matki ,nasi ojcowie
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie