Jodek Potasu i Fukushima Daiichi UWAGA WAŻNE INFORMACJE
Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 8860 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar

Jodek Potasu. Związek nieorganiczny, połączenie jodu i potasu, w przyrodzie obecny jest w wodzie morskiej.
Kryształy JK rozpuszczone w wodzie w ilości 1g KJ w 1ml tworzą roztwór stężony nasycony.
Jodek potasu polepsza produkcję energii, pracę enzymu/pompy Na+/K+ATP-aza.
Zapobiega rakowi, jest też skuteczny w eliminowaniu drożdżaka candida, sporotrychozy, miażdżycy, otyłości, syndromu zmęczenia, innych. DAWKI: ilość kropli / na x kg wagi ciała
Dla zdrowych: dawka optymalna - 1kropla na 10kg na dzień,
Profilaktyka: 1 dawki optymalnej lub co drugi dzień dawka optymalna.
Dla dolegliwości ostrych, np. zatrucie, stan zapalny, duża nadczynność tarczycy, można zastosować okresowo 2- 3krople na10kg na dzień, czyli dawkę ekstremalną.
Stosowną do wagi ciała ilość kropli wlewam do wody w ilości 1kropla na 10-20ml wody
Nie miałem dolegliwości i w celach oczyszczających stosowałem jodek potasu przez 3 miesiące codziennie w dawce optymalnej, teraz piję profilaktycznie.
Przy problemach z oczami stosowałem 1xdziennie 1kroplę rozcieńczonego wodą roztworu JK z dawki takiej jak do wypicia, do każdego oka, a po 5min przemywałem wywarem ziołowym z zestawu 130 i stosowałem kompres z tego samego naparu.
Mi najlepiej jest stosować JK 1x dz. rano po śniadaniu, mam wtedy dużo energii by pomagać chorym. Jeżeli ktoś potrzebuje czuwać w nocy lub ma nocną pracę może pić jodek wieczorem, będzie wtedy ożywiony całą noc.
Roztwór jest nasycony i może zmienić barwę na słomkową

Brak jodku potasu to nie tylko wole i choroby tarczycy, to też matołectwo, torbiele i rak piersi, rak żołądka, jąder, jajników, także mięśniaki, zła praca jelit, itp.

Funkcje jodku potasu nie związane z tarczycą: usuwa z organizmu toksyczne metale - ołów, kadm aluminium, rtęć, fluorki, bromki, także biologiczne toksyny. Wzmacnia odporność i chroni przed nienormalnym rozrostem bakterii w przewodzie pokarmowym. Jodek potasu wzmacnia energie zdrowych komórek i stymuluje obumieranie słabych tkanek, takich jak rakowe, zarażone wirusami, zatrute. Słabe lub zdegenerowane komórki usunięte w porę a zdrowe wzmocnione to warunki, które umożliwiają i przyspiesza regenerację.
Przy usuwaniu fluoru i bromu z narządów może powstawać więcej śluzu, np. katar nosa i podobne do trądziku zmiany na skórze. Ważne by w tym czasie, dostarczyć organizmowi właściwe ilości selenu, cynku, magnezu, krzemu oraz nienasycone kwasy tłuszczowe omega. Przyjmujący jodek potasu, są pełni energii, maja jaśniejszy umysł, lepiej i krócej śpią, poprawia im się cera i ruchy jelit. Czują ciepło, gdy jest zimno.

Pij jodek potasu rano po śniadaniu a MMS wieczorem przed snem,.

Elektrownie atomowe są naprawdę niebezpiecznymi obiektami wdrożonymi do praktycznego zastosowania na podstawie umowy, że mogą one być “całkowicie szczelne dla promieniowania”, podczas gdy broń radioaktywna popełnia niedopuszczalne przestępstwo rozprzestrzeniając materiały promieniotwórcze w środowisku. - Profesor Katsuma Yagasaki
Szybkie uwolnienie jednego kilograma plutonu na powierzchni gruntu w rozproszonej, możliwej do wdychania postaci spowodowałoby zagrożenie zdrowia publicznego pierwszego stopnia. Stężenie plutonu w powietrzu mogłoby być rzędu setek mikrogramów na metr sześcienny powietrza w odległości jednego kilometra od miejsca uwolnienia. Osoby oddychające tym powietrzem wchłonęłyby wystarczającą ilość plutonu, żeby z pewnością wywołać raka w ciągu minut” powiedział Dr. Edwin S. Lyman z Instytutu Nadzoru Atomowego (NCI).

To jest koszmar nad koszmary. W tamtej elektrowni znajdują się niesamowite ilości plutonu, które równie dobrze mogłyby postawić nas wszystkich w stanie ponadkrytycznego zagrożenia.

350 ton uranu jest równoważna około 1 kilogramowi plutonu. - Dr. Chris Busby Pentagon wprowadził świat w błąd deklaracjami, że jego zubożony uran (DU) jest bezpieczny. Kłamali na temat zubożonego uranu, niezależnie od liczby ich własnych żołnierzy, którzy zachorowali i umarli od niego oraz od toksycznych szczepionek, które podają w olbrzymich dawkach zanim żołnierze zostaną rozmieszczeni na arenach wojny. Pentagon utrzymywał, że pociski DU są bezpieczne, ponieważ zawierają one tylko nieznacznie radioaktywny uran, podczas gdy w rzeczywistości zubożony uran także zawiera niewielkie ilości plutonu oraz innych wysoce radioaktywnych elementów. Prawda wyszła na jaw pomimo prób jej zatajania przez władze.
www.korium.wex.pl
https://tinyurl.com/y7nwdcyf
Co w naturze - to i u ludzi...

pokaż cały opis
W katalogu: Fukushima Daiichi - zatajony prawdziwy koniec świata
5.0 / 5 Oceny: 2
Włącz dostęp do 8860 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Jodek Potasu i Fukushima Daiichi UWAGA WAŻNE INFORMACJE
Najlepsze komentarze
PRAWDA_DLA_POLAKA 2018-01-21 11:11:46 0
www.korium.wex.pl
https://tinyurl.com/y7nwdcyf
Co w naturze - to i u ludzi... Odpowiedz
anonim71 (*.*.119.71) 2018-01-05 23:23:51
[komentarz został usunięty przez autora materiału] Odpowiedz
anonim71 (*.*.119.71) 2018-01-05 23:15:36
[komentarz został usunięty przez autora materiału] Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off
Złapani w sieci (2020) Lektor PL premium 3 aktorki, 3 pokoje dziecięce, 10 dni, 2458 zboczeńców.

Zobacz już teraz w CDA Premium!
Nowy Balerina (2016) Lektor PL premium Piękna bajka dla całej rodziny!

Zobacz już teraz w CDA Premium!

Logowanie