Adam Andruszkiewicz: NIE chcemy Europy Junckera, Tuska i Timmermansa! Nie chcemy Europy spod znaku półksiężyca!
Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 8115 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar
Dodał: Prawicowy Internet
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2018-01-05

My chcemy Europy wolnych i suwerennych Narodów - ale NIE chcemy Europy Junckera, Tuska i Timmermansa! Nie chcemy Europy spod znaku półksiężyca! Kiedy Polacy świetnie się bawili na naszych zabawach sylwestrowych, to ludzie w Niemczech czy Francji chowali się e strefach bezpieczeństwa!

Ponadto przekazałem dokładnie to, co pisaliście mi ws. waluty Euro. Powiedziałem, że Polacy chcą mieć własną walutę, polski złoty jest solidną i mocną walutą i tu żadnej zmiany nie chcemy! Dziękuję za Wasze opinie - zawsze później mówię je w Waszym imieniu publicznie!

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 8115 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Adam Andruszkiewicz: NIE chcemy Europy Junckera, Tuska i Timmermansa! Nie chcemy Europy spod znaku półksiężyca!
Najlepsze komentarze
k.caputa81 2018-02-08 13:23:16 0
Niemcy doskonale wyszli na wprowadzeniu euro w Hiszpanii i Grecji: po udzieleniu im kredytów na zakupy niemieckich produktów, wydrenowali lokalne gospodarki z gotówki (fizycznej/cyfrowej) i przejęli lokalne zasoby fizyczne za długi. Sterując podażą i popytem pieniądza fiducjarnego, można przejmować realne dobra.
Złotówka poza granicami jest bezwartościowa. Oby Polska nie zadłużała się w walutach obcych, bo skończy się tak, jak za Gierka! Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie