Materiał przeznaczony dla osób pełnoletnich

Niniejsza treść została uznana przez Użytkowników lub Administratora za treść nieodpowiednią dla osób małoletnich. Materiał może zawierać treści wrażliwe, w szczególności pornografię lub w sposób nieuzasadniony eksponując przemoc. Aby obejrzeć materiał Użytkownik musi mieć ukończone 18 lat lub posiadać zgodę przedstawiciela ustawowego na zapoznanie się z niniejszą treścią. Usługodawca zastrzega, że zgodnie z treścią Regulaminu, Użytkownikiem Serwisu może być wyłącznie osoba pełnoletnia lub małoletnia działającą za zgodą przedstawiciela ustawowego. Zapoznanie się z treścią z naruszeniem tych zasad następuje na wyłączną odpowiedzialność Użytkownika.

Odblokuj dostęp do 14582 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar

Przyszłość Douga Gordona zapowiada sie obiecująco. Jest gwiazdą bejsbolowej drużyny w college`u, a drzwi do dalszej kariery sportowej stoją otworem. Osiaga też bardzo dobre wyniki w nauce. Wkrótce kończy szkołę i przygotowuje się do egzaminów na medycynę. Od trzech lat Doug ma sympatię, ładną i zakochaną w nim z wzajemnością Laurę. Ale dziewczyna wyjeżdża na kilka dni i chłopka zostaje sam. Zamierza poświęcić wolny czas matce, która od rozwodu nie może sie pozbierać. Jednak przyjaciel przekonuje go, że powinien wpaść choć na chwilę na przyjęcie. W roli głównej Molly Ringwald.

pokaż cały opis
W katalogu: Thriller
0 / 5 Oceny: 0
1059 godzin bajek dla dzieci.
Włącz CDA Premium w mniej niż 2 minuty!
Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Perfidia [1995](Lektor PL)
Najlepsze komentarze
avatar
anonim8 (*.*.207.8) 2024-03-02 22:40:47 +1
Polki numerem jeden wśród wszystkich imigrantek z Europy które rodzą bachory muzułmanom.

ogółem stosunki międzykulturowe to są jak polki pojadą na erasmusa do egiptu i przedyma je chad ahmed

dla polki to nie musi być chad, wystarczy że zza granicy
To może być totalny przegryw, który jakby był Polakiem, to by nawet splunąć w jego stronę nie chciała, bo szkoda śliny, ale jak ten sam typ jest za naszej granicy, to już kisiel w gaciach... Odpowiedz
avatar
anonim8 (*.*.207.8) 2024-03-02 22:27:25 +1
w Szwajcarii lata temu – kraj wprowadził Feministyczne regulacje chroniące Szwajcarki – jak się rozwodzisz z takową obojętnie od winy i przebiegu małżeństwa a także nie zależnie od tego czy macie dzieci czy nie – oddajesz jej dożywotnio pół swoich dochodów jako alimenty. Efekt natychmiastowy – spadek liczby ślubów o połowę w pierwszym roku, kex wakacje i żono-turystyka.
Szwajcar jak już mu się znudzi być solo to jedzie sobie do Kambodży, Wietnamu czy innej Malezji i wraca sobie z babą, ta ma mniej praw w Szwajcarii niż krowa sąsiada, jest happy bo się wyrwała i zrobi wszystko aby zostać bo słowa „wiesz chyba nam nie wyszło, rozstajemy się” oznaczają że wraca do swojego matecznika następnego dnia.

Nie brzmi dobrze ale jakoś działa.

Co na to Feministki Szwajcarskie które walczyły o te zapisy?

Ano cieszą się i świętują z kotami Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Ostatnio komentowane:

Logowanie