ZAPOWIEDŹ MARSZU WYZWOLENIA KONOPI 2013 / PROTEST SONG / WOLNE KONOPIE /
Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 10290 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar
Dodał: MetrowyTV
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2013-04-14

Muzyka: Fankatak (Musiek, Buła, Wujek, Pacior, Metrowy)

Fankatak i Goście w kawałku prolegalizacyjnym "Gibon"

Międzygalaktyczny Łańcuch Rymów Legalizacyjnych

https://www.youtube.com/watch?v=E3s6am_lEAs

Fankatak - oficjalny fanpage: https://www.facebook.com/fankatak?fref=ts

**więcej informacji na stronach Wolnych Konopi i Protest Song



PRODUKCJA:

Wolne Konopie: http://wolnekonopie.org/

Protest Song: http://protestsong.info/

ZaMiastem: https://www.facebook.com/zamiastem

Silesia Crime: http://www.silesiacrime.com/



WSPARCIE:

Sioubiz: http://www.sioubiz.pl/

Pestka Shop: http://www.pestkashop.pl/

Spliff: http://spliff.com.pl/

Unikatowe Bonga: http://unikatowebonga.pl/

Grow World: http://growworld.pl/

Botanix: http://botanix.pl/

Wujo: http://www.wujo.pl/

Hemp.pl: http://hemp.pl/newsy.php

Domowa Uprawa: http://www.domowauprawa.pl/

Sensimilla.pl: https://sensimilla.pl/

Paradise Seeds: http://www.paradise-seeds.com/

pokaż cały opis
W katalogu: HEMP TV x HEMP INFO x PL LEGALIZATION FRONT x WOLNE KONOPIE - NIE DLA IDIOTÓW!
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 10290 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: ZAPOWIEDŹ MARSZU WYZWOLENIA KONOPI 2013 / PROTEST SONG / WOLNE KONOPIE /
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie