40 Urodziny TEDE / 25.07.2016 / Koszalin-Mielno /
Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 9625 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar
Dodał: TEDEWIZJA
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2016-08-09

W poniedziałek 25 lipca w Koszalinie odbył się koncert z okazji 40. Urodzin TEDE. Na deskach amfiteatru zagrał solenizant oraz Ekipa Wielkie Joł, która tego wieczora powiększyła się o ekipę Hill Records.

Jak co roku impreza urodzinowa Tede była wyjątkowym wydarzeniem. Pierwszy raz w 10 letniej historii odbyła się w innym miejscu niż zawsze i jak się okazało był to strzał w dziesiątkę. W koszalińskim amfiteatrze zebrało się ponad 2 tysiące osób, a moc nagłośnienia spowodowała, że koncert słyszało przynajmniej kilkanaście tysięcy osób więcej.

Podczas koncertu zagrali reprezentanci Wielkie Joł - Dj Rizzle, Dj FewFew z ekipy Gruby Groove, Zgrywus, Kłodzian, Abel i Wuwunio, a Tede ogłosił przyjęcie ekipy Hill Records do grona artystów związanych z NWJ. Na tym nie koniec niespodzianek. Jako jedna z atrakcji wieczoru wystąpili Bonus BGC i Body Christ doprowadzając do czerwoności zupełnie zaskoczoną publiczność.

Podczas samego koncertu Tede też dużo się działo - już na początku występ został przerwany przez Sir Micha i Kacpra Winiarka, którzy na trąbce i gitarze zagrali tradycyjne "Sto Lat". Jak się za chwilę okazało, było to odwrócenie uwagi od prezentu, który w tym czasie pojawił się na scenie. Po odliczaniu i chwili napięcia spod czarnego płótna pojawił się customowy rower "Banger" zaprojektowany przez Dende Bikes. Pojazd ten tak bardzo spodobał się Tedemu, że pozostał na scenie do końca wydarzenia.

Równie zaskakujący był moment w którym cały zespół TEDE, oprócz samego solenizanta zamiast zagrać utwór Bezele Kochana wyskoczył zza DJ'ki w kolorowych sombrerro trzymają rakiety do badmintona jak gitary. Publiczność była wniebowzięta, a Tede zupełnie nie wiedział co się dzieje.

Nie dość, że na scenie dużo się działo to jeszcze za kulisami tętniło życie typowe dla takich wydarzeń muzycznych. Można było spotkać między innymi Krzysztofa Kozaka, czyli szefa RRX - pierwszego wydawcę Tede, który zaskoczył wczystkich swoim przyjazdem. Życzeniom, toastom i gratulacjom nie było końca, więc po koncercie ekipa Wielkie Joł wraz z osobami towarzyszącymi udała się do Mielna na dalsze świętowanie.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w produkcję tego wydarzenia:
Producenci wykonawczy: Kamil Jaczyński & Aleksander Więch / Wielkie Joł
Koproducent: Krzysztof Głowacki / 123concept
Reżyseria światła: Sebastian Świerczyński, Chris Stasiełowicz
Realizacja światła: Sebastian Świerczyński
Realizacja dźwieku: Chris Stasiełowicz
Realizacja monitorów: Grzegorz Guła
Technika: PARTY MEDIA
Oprawa graficzna: Bartosz Deja / Wielkie Joł

Specjalne podziękowania dla prowadzących - CNE i Bonzaya oraz dla firm Dende Bikes oraz Kalifornia Camp za pomoc w realizacji imprezy.

Zdjęcia/ Montaż Mateusz Strojewski https://www.facebook.com/MateuszStrojewskiFoto

pokaż cały opis
W katalogu: TEDE BDAY
0 / 5 Oceny: 0
1059 godzin bajek dla dzieci.
Włącz CDA Premium w mniej niż 2 minuty!
Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: 40 Urodziny TEDE / 25.07.2016 / Koszalin-Mielno /
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie