Dodał: Bodziodance
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2015-10-25

Zapraszamy do obejrzenia filmu z debiutu "KIBICÓW ASTRY"
w Nowosolskiej LIDZE Siatkówki. Na początek w 1 kolejce spotkań 21 października przyszło się nam mierzyć z drużyną złączoną z byłych II i III - ligowych zawodników, oraz sędziów siatkówki. Śmiało można powiedzieć, że tego dnia graliśmy z pół zawodowcami, którzy są uznawani za jednego z faworytów do zwyciężenia ligi w tym jubileuszowym X już sezonie.
W tym meczu chociaż chwilę powalczyliśmy dopiero w 3 secie, którego przegraliśmy 16:25, pozostałe sety dostaliśmy małe lanie przegrywając je dwukrotnie 10:25. Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy za solidną lekcję grania poprawnej siatkówki,
która na pewno dla nas kibiców przyniesie efekty w kolejnych meczach ligowych, które my kibice zagramy z zespołami, z którymi na pewno można powalczyć jak równi z równym o zwycięstwo.

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 14627 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: SENIP ZIELONA GÓRA - KIBICE ASTRY 3:0 (1 kolejka NALS - 21.10.2015)