Czym jest i Ile zarobimy na ICO Bez kanału Coin?
Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 10020 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar
Dodał: Bez Kanału
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2017-10-08

W tym odcinku przedstawiam wizję rozwoju Bez kanału, czyli więcej automatów, coinpusherów, więcej konkursów, loterii, pomysłów na biznes, ciekawsze odcinki, bardziej merytoryczne.

To wszystko będzie możliwe dzięki inwestycji w ICO Bez kanału czyli Bez kanału Coin czyli personalny token kanału i Patryka Suligi.

Czym jest Personal Token Bez Kanału Coin?
to inwestycja ala crowdfounding w twórcę czyli Bez kanału.
Inwestor w zamian za inwestycję w Bez kanału otrzymuje kryptowalutę o nazwie BKcoin o wartości początkowej w cenie której dokonał zakupu na stronie https://personaltokens.co (cena niższa jak na giełdzie do 20.10.2017 jest to smart contract).

Wartość tokenu może wzrastać lub spadać. Co powinno się wydarzyć, żeby kurs rósł do góry? Bez kanału musi z zainwestowanych środków rozwijać kanał, swoją twórczość lub pomysły na biznes prezentowane na kanale za czym pójdą reklamodawcy oraz zyski z wyświetleń filmów.

Co by musiało się stać, żeby kurs BKcoin poszedł w dół?
Inwestor który zakupi w smartcontrakcie bkcoiny np. za 13 groszy za sztukę nie będzie wystarczająco cierpliwy i wysprzeda swoje coiny poniżej ceny zakupu bo np. potrzebuje pieniądze na inne inwestycje.

W tym odcinku przedstawiamy wizję rozwoju kanału i pomysły na monetyzacje coinów w postaci
1. Inwestycji połowy zysków z wyświetleń w odkupienie BKcoinów od inwestorów (Wyemitowanych jest około 2 milionów sztuk)
2. Inwestycji połowy zysków z product placementu (lokowanie, reklamy) na kanale w odkupienie od inwestorów BKCoinów
3. Inwestycji połowy zysków z inwestycji w startupy które będą rozwijane na kanale Bez kanału w odkupienie BKcoinów od Inwestorów.

Co się wydarzy gdy wykupimy wszystkie coiny i ile to będzie trwać?
CZAS: w zależności od tego czy Bez kanału będzie się rozwijać i generować zyski, a kurs odsprzedaży coinów przez inwestorów nie będzie mocno i sztucznie zawyżony. Wtedy czas odkupu będzie dłuższy.
WYKUPIENIE: Jeśli wykupimy wszystkie BKcoiny to prawdopodobnie do obiegu znowu trafią 2 miliony coinów lub więcej albo powstanie nowe ICO np. Bez Kanału Coin 2

Czy to jest legalne?
Tak jesteśmy zwolennikami płacenia wszelkich podatków i zwolennikami transparentności. Ryzykujemy swoim nazwiskiem i całym kanałem. Wierzymy, że wystarczająco mocno przedstawiliśmy nasze podejście do biznesu i ludzką uczciwość.

Czy to się może nie udać?
Tak może być tak że się nie uda. Aby jednak wartość BKcoina nie spadła poniżej ceny zakupu to inwestor musi być świadomy i cierpliwy żeby nie sprzedawać coina poniżej ceny zakupu. Wtedy pozostanie mu coin w cenie której zakupił. Jednak żeby się to nie udało to musiałyby nie udać się 3 punkty monetyzacji i rozwoju contentu.

pokaż cały opis
W katalogu: Od zera do milionera - Pomysł na milion Vlog
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 10020 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Czym jest i Ile zarobimy na ICO Bez kanału Coin?
Najlepsze komentarze
avatar
anonim188 (*.*.38.188) 2018-11-21 18:21:52 0
@anonim154
I co, dupka boli, że typek niżej miał racje? Filmiki o jego walucie pousuwał już z YT. Tutaj najwidoczniej zapomniał Odpowiedz
avatar
anonim154 (*.*.146.154) 2018-03-21 15:35:29 0
Typowy obywatel (anonim59) tego kraju i jego myślenia , sam nie chcę mieć lepszego życia wystarczy że upier._._. Życie innym . Wtedy bedzie git wszyscy bedziemy mieć prawie nic xD . Anonim59 czyli mniej niż zerooooooo! Odpowiedz
avatar
anonim59 (*.*.208.59) 2018-03-19 20:31:09 0
bezkanalu coin to jedno wielki shit coin wymyslony przez lamuso amatora ktory tylko mysli jak najlatwiej naciac ludzi na hajs Odpowiedz
avatar
anonim59 (*.*.208.59) 2018-03-19 20:29:08 0
zbieranie nielegalnie hajsu i naciaganie ludzi, bez zająkniecia mozna to sglosic do odpowiednich organow w spr. pod wymuszenie Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie