Ewolucja Ziemi-Premiera

Ewolucja Ziemi-Premiera

Jakość: 360p480p720p
Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz, a 14 dni otrzymasz gratis! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 8343 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar
Dodał: anonim

Scenariusz przedstawionej w tym odcinku apokalipsy dotyczy małej, lecz niesamowicie gęstej gwiazdy neutronowej, zmierzającej prosto w kierunku naszego Układu Słonecznego. Gdy do niego dotrze, wyrwie planety z orbit, a tę, na której żyjemy doszczętnie zniszczy. Jedynym ratunkiem dla ludzkości jest stworzenie ogromnego statku kosmicznego, który przetransportuje ją w bezpieczne miejsce. Nie mamy jakichkolwiek informacji o innych planetach sprzyjających życiu, więc czy zdając się na dostępną, naukową wiedzę możemy zaryzykować wskazanie kierunku, w którym powinniśmy wyruszyć? Jak wykreować warunki życia zbliżone do tych występujących na Ziemi? Jak stworzyć grawitację, czym oddychać i co jeść w podróży, która może trwać nawet kilka pokoleń? I co najważniejsze, w jaki sposób wyłonimy pasażerów statku czyniąc ich odpowiedzialnymi za podtrzymanie ludzkiego gatunku? Jakie będą losy, tych którzy pozostaną?

pokaż cały opis
5.0 / 5 Oceny: 1
Włącz dostęp do 8343 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.

Komentarze do: Ewolucja Ziemi-Premiera

Najlepsze komentarze
avatar
anonim49 (*.*.128.49) 2019-12-30 21:52:01 0
Bzdura. Nic nie ma tu o tym jak ten statek zatrzymać i jak nim manewrować. Bzdura. Paliwa potrzeba spore ilości. Jest kolejna sprawa. Te gwiazdy i planety, które dziś widzimy, to widzimy je ileś milionów lat wcześniej. Skąd wiadomo co tam dziś słychać? Czy one dziś jeszcze są?

Bezsens. Odpowiedz
avatar
anonim221 (*.*.144.221) 2014-11-09 10:26:49 0
Film raczej dla tępych amerykańców. Wyniesienie takich ilości wody, ziemi, ludzi i materiałów taką metodą jak obecnie byłoby nie możliwe nawet w 75 lat. Bardziej prawdopodobnym rozwiązaniem byłoby ewentualne zasiedlenie Marsa jeśliby nie został uszkodzony przez taki obiekt z zewnątrz układu słonecznego. Poza tym stars takiego statku musiałby nastąpić kilka lat przed zbliżeniem się pokazanej w filmie gwiazdy neutronowej by jej grawitacja nie wpłynęła na trajektorię lotu lub wręcz uniemożliwiła wyrwanie się z jej pola grawitacyjnego. Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Ostatnio komentowane:

Logowanie