Duże zainteresowanie wyjazdem na manifestację 4 czerwca w Warszawie
Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 13862 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: dlaCiebietv
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2023-06-01

Na manifestacje do Warszawy wybiera się dużo jaworznian, którzy chcą sprzeciwić się obecnej sytuacji w naszym kraju. Zapisów już nie ma, chętnych jedzie rekordowa liczba.

4 czerwca w Warszawie odbędzie Wielki Marsz, na który wybiera się liczne grono mieszkańców Jaworzna. Jak podkreśla Poseł Wojciech Saługa. 

TO NIE JEST MARSZ, ŻEBY PÓJŚĆ I POKRZYCZEŃ, TO JEDNA Z OSTATNICH PRÓB ZERWANIA POLAKÓW, ABY MOGLI SIĘ PRZECIWSTAWIĆ TEMU, CO SIĘ DZIEJE W NASZYM KRAJU.

Marsz będzie manifestacją - przeciw drożyźnie, złodziejstwu i kłamstwu, za wolnymi wyborami i demokratyczną, europejską Polską - powiedział szef Platformy Obywatelskiej Donald Tusk. 

PiS manipuluje tak żeby wygrać wybory przed wyborami - mówi poseł Wojciech Saługa.

Zainteresowanie mieszkańców województwa śląskiego, a także jaworznian wydarzeniem jest ogromne. Z naszego województwa jedzie do Warszawy 58 autokarów, z czego prawie 3 autokary są z Jaworzna. Z naszego miasta wyrusza 150 osób.

WCZEŚNIEJ NIE BYŁO TAK DUŻEGO ODZEWU, ABY PROTESTOWAĆ PRZECIWKO WŁADZY.

Marsz odbędzie się w 34. rocznicę pierwszych, częściowo wolnych wyborów. Manifestacja rozpocznie się o 12:00 w okolicach placu Na Rozdrożu w sąsiedztwie Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w Warszawie. Uczestnicy marszu przejdą Alejami Ujazdowskim w kierunku placu Trzech Krzyży, a następnie przejdą przez rondo de Gaullea i Nowym Światem oraz Krakowskim Przedmieściem dojdą na plac Zamkowy.


Materiał pochodzi ze strony https://www.jaw.pl
#jaworzno #jawpl

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 13862 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Duże zainteresowanie wyjazdem na manifestację 4 czerwca w Warszawie
Najlepsze komentarze
krajan07 2023-06-02 02:12:21 0
to swieto szmaciarzy esbecji i calej postkomuny Odpowiedz
avatar
anonim52 (*.*.207.52) 2023-06-01 23:50:44 0
Duże zainteresowanie folksdojczy i ubecji, uczciwy człowiek się tam nie pojawi, bo właśnie 4 Czerwca ci bandyci co tam będą , spiskując w środku nocy obalili legalny rząd Jana olszewskiego (to dzień hańby Tuska, Wałęsy, Pawlaka i innych antypolskich zaprzańców) tak się bali lustracji że zrobili przewrót, a teraz pro sowiecka swołocz i ubecka swołocz, będzie maszerować, hańba na Wieki... Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie