Materiał przeznaczony dla osób pełnoletnich

Niniejsza treść została uznana przez Użytkowników lub Administratora za treść nieodpowiednią dla osób małoletnich. Materiał może zawierać treści wrażliwe, w szczególności pornografię lub w sposób nieuzasadniony eksponując przemoc. Aby obejrzeć materiał Użytkownik musi mieć ukończone 18 lat lub posiadać zgodę przedstawiciela ustawowego na zapoznanie się z niniejszą treścią. Usługodawca zastrzega, że zgodnie z treścią Regulaminu, Użytkownikiem Serwisu może być wyłącznie osoba pełnoletnia lub małoletnia działającą za zgodą przedstawiciela ustawowego. Zapoznanie się z treścią z naruszeniem tych zasad następuje na wyłączną odpowiedzialność Użytkownika.

Odblokuj dostęp do 15307 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: figi6

Nasz świat to tylko jeden świat. Gdzieś za nim istnieje inny - świat niebezpiecznych, potężnych potworów, którym rządzą siejąc śmiertelny strach. Do tego świata zostaje wysłana porucznik Artemis (Milla Jovovich) wraz z elitarną jednostką wyspecjalizowanych żołnierzy. Szokujące uniwersum przeraża. W desperackiej próbie powrotu do naszego świata odważna porucznik spotyka tajemniczego łowcę (Tony Jaa), którego niezwykłe umiejętności pozwoliły mu przetrwać i zadomowić się w tym potwornym miejscu.

pokaż cały opis
4.0 / 5 Oceny: 7
Włącz dostęp do 15307 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Łowca potworów *2020* LP [d11]
Najlepsze komentarze
avatar
anonim225 (*.*.141.225) 2024-06-19 03:35:57 +1
Bujda na resorach.
Swoją drogą, nie bardzo rozumiem, dlaczego w filmach tego typu, tak uparcie do znudzenia stosuje się między innymi i ten idiotyczny akcent, żeby musowo ubierać bohaterów w kostiumy z łachmanów.
Najpierw pojawia się współczesna technologia, komputery, nowoczesne gadżety i ludzie normalnie ubrani po ludzku. A już po chwili miesza się to infantylnie z zacofanym i zapyziałym prymitywem, dzidy, kusze, miecze, łuki i ludzie poubierani w szmaty. I po co? Bo ten szpan macho wcale nie przedstawia się, ani za bardzo efektownie, ani fajnie, ani normalnie, ani przyjemnie, jak byle jak, lumpiarsko i dennie. Dosłownie, kaszana, te jaskiniowe kostiumy.
A tym to głupsze, że niemal w każdym survivalowym filmie leci się obowiązkowo w ten sam deseń niby dla efektu, gdy przynosi to prędzej odwrotny rezultat, bo przedstawia się to idiotycznie, kiepsko, co fatalnie.
Ponieważ nawet w świecie po globalnej zagładzie, jeśli bohaterów nadal stać na super spluwy, amunicję, nowoczesne gadżety, super auta, satelity, paliwo itd - to za przeproszeniem, ale w związku z tym, to i chyba powinno stać ich również na jakieś normalne portki i na zwyczajne obuwie. A nie łazić poubieranymi jak macho lumpy z średniowiecza. Odpowiedz
avatar
anonim236 (*.*.230.236) 2024-06-19 02:59:57 0
fajne fantasy Odpowiedz
darekdarek1 2024-06-17 19:05:23 0
Super bajka Odpowiedz
drewniak2010 2024-04-03 01:07:00 0
Śietny film!!! Odpowiedz
avatar
anonim () 2024-01-08 07:19:36 0
Fajna baja Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Ostatnio komentowane:

Logowanie