Hypnosis metoda IMAGOTERAPII Kaczorowskiego 2004 film dokum.  Fine Art Film
Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz, a 14 dni otrzymasz gratis! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 8101 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar

Hipnoza Hypnosis - metoda IMAGOTERAPII Kaczorowskiego jest to film pełnometrażowy wytwórni filmów Fine Art Film we Wrocławiu zrealizowanym w 2004 roku.
Jako film edukacyjno-poglądowy w którym została przedstawiona sylwetka i biografia nietypowego psychologa-hipnoterapeuty
Andrzeja Kaczorowskiego, oraz jego nietypowe metody oparte na szkoleniach szczególnie w Moskwie, St. Petersburgu i Charkowie.
W tym filmie reżyser przedstawił autorskie metody Kaczorowskiego które pozwalają na właściwe spojrzenie na zjawisko hipnozy i hipnoterapii obalając mity wokół niej krążące.
Dr Andrzej Kaczorowski jest najpopularniejszym polskim hipnoterapeutą o zaskakującej umiejętności wnikania w ludzką psychikę. Jego metody pracy z podświadomością poprzez wprowadzenie umysłu pacjenta w stan koncentracji. Na podstawie projekcji Hypnosis 2004, oraz Hipnoza Zdrowie i Optymizm 2002 został zrealizowany film o łącznym czasie filmu 1 godz. 55 min. przez wytwórnię Victor11 w 2008 roku i znajduje się w dystrybucji filmów pt. "Hipnoza bliższe poznanie".
Producent filmu Fine Art Film „Hipnoza Hypnosis” w swojej treści celowo przedstawił metody i techniki dr Andrzeja Kaczorowskiego z pogranicza hipnozy estradowej i innej po to ażeby pokazać najbardziej znaną ludziom hipnozę estradową i w tym filmie rozdzielić te dwa zjawiska hipnozy estradowej od hipnozy terapeutycznej czyli hipnoterapii.
Zastrzegamy ażeby osoby przypadkowe i niekompetentne oglądające ten film nie wzorowały się i nie naśladowały technik i metod Kaczorowskiego z pogranicza hipnozy estradowej pokazanych w tym filmie.
Ponieważ w jego metodach są ukryte niewerbalne i nierozpoznawalne techniki i metody oddziaływania na podświadomość innych.
Hipnoza jest poważnym narzędziem i może być stosowana przez osoby wykwalifikowane i uprawnione do jej wykonywania.
Ten film ma jedynie cel edukacyjno-poglądowy, poznawczy i przybliżający nieznanych dotychczas w hipnoterapii metod werbalnych i niewerbalnych hipnozy.
"Hipnoza estradowa nie jest terapią, ani hipnoterapia nie jest estradą".
Ten film nie jest materiałem szkoleniowym.
W celach poznania metod fenomenu hipnozy i hipnoterapii zapraszamy na Profesjonalny Kurs Hipnozy i Hipnoterapii wg. metody "IMAGOTERAPII" Kaczorowskiego:
http://kaczorowski.info/kurs
Film przedstawia w swojej treści ciekawe i ważne materiały od początku do końca. Zapraszamy.

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 8101 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Hypnosis metoda IMAGOTERAPII Kaczorowskiego 2004 film dokum. Fine Art Film
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Ostatnio komentowane:

Kurier (2019) Cały film PL premium Prosto z kina do CDA Premium! Kolejny świetny film Władysława Pasikowskiego!
Gnomy rozrabiają (2017) Dubbing PL premium Takich krasnali jeszcze nie poznaliście!

Oglądaj już teraz w CDA Premium!

Logowanie