Hipnoza Odmienne Stany Swiadomosci
Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 8143 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar

Film pełnometrażowy Agencji Filmowej Film & Television Production w Zielonej Górze z 2008 roku pt. "Hipnoza Odmienne Stany Świadomości" przedstawia fenomen hipnozy Kaczorowskiego w teoretycznym i praktycznym zastosowaniu. W tym filmie zostały przedstawione praktyczne zastosowania hipnozy i hipnoterapii i ich metody.
W treści filmu wypowiadają się eksperci biorący udział w nagraniach filmowych dr Zofia Górnicka-Kaczorowska lek. med. oraz dr Tadeusz Niedźwiadek lek. med. w tym oboje konsultanci książek o hipnozie i reinkarnacji Kaczorowskiego pt. "Reinkarnacja w Hipnozie", "Reinkarnacja w Hipnoterapii" i "Reinkarnacji i Hipnoza w terapii". Bardzo ciekawe efekty i metody natychmiastowego wprowadzania w hipnozę przy terapii indywidualnej i seansów zbiorowych uzdrawiających. Osoby zainteresowane udoskonaleniem swojego warsztatu pracy hipnoterapeuty w tym psycholodzy, lekarze, terapeuci na pewno znajdą odpowiedź na wiele wątpliwości wynikających z działań hipnozy terapeutycznej w pracy ze swoimi pacjentami i podopiecznymi potrzebującymi pomocy psychologicznej i zdrowotnej. Eksperci lekarze wypowiadający się w treści filmu wyjaśniają proste, ale doskonałe metody i techniki hipnozy, a w tym jego fenomenalne działanie terapeutyczne. Sama treść filmu i jego efekty mówią o fenomenie hipnozy i hipnoterapii według "Imagoterapii" Kaczorowskiego. Film jest skierowany do osób z otwartym umysłem i zainteresowanych dodatkowymi technikami i metodami według autorskiej metody "Imagoterapii" Kaczorowskiego. Film jest ciekawy na początku jak i pod koniec. Zapraszamy do innych filmów szkoleniowo-poglądowych Kaczorowskiego.
Zastrzegamy ażeby osoby przypadkowe i niekompetentne oglądające ten film nie wzorowały się i nie naśladowały technik i metod Kaczorowskiego z pogranicza hipnozy estradowej pokazanych w tym filmie.
Ponieważ w jego metodach są ukryte niewerbalne i nierozpoznawalne techniki i metody oddziaływania na podświadomość innych.
Hipnoza jest poważnym narzędziem i może być stosowana przez osoby wykwalifikowane i uprawnione do jej wykonywania.
Ten film ma jedynie cel edukacyjno-poglądowy, poznawczy i przybliżający nieznanych dotychczas w hipnoterapii metod werbalnych i niewerbalnych hipnozy.
"Hipnoza estradowa nie jest terapią, ani hipnoterapia nie jest estradą".
Ten film nie jest materiałem szkoleniowym.
W celach poznania metod fenomenu hipnozy i hipnoterapii zapraszamy na Profesjonalny Kurs Hipnozy i Hipnoterapii wg. metody "IMAGOTERAPII" Kaczorowskiego:

http://kaczorowski.info/kurs

Film przedstawia w swojej treści ciekawe i ważne materiały od początku do końca. Zapraszamy.

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 8143 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Hipnoza Odmienne Stany Swiadomosci
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off
Nowy Legiony (2019) Cały film PL premium Prosto z ekranów kin! Zobacz super hit już na CDA Premium!
Uprowadzona księżniczka (2018) Dubbing PL premium Znakomita animacja dla całej rodziny!

Zobacz już teraz w CDA Premium!

Logowanie