S.  O.  S 1941 lektor pl
Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 13850 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar

Andre Laurent (Gabin), kapitan łodzi ratunkowej wybawia z opresji statek handlowy zagrożony przez wzburzone sztormowe morze. Jednak jego dowódca (Jean Marchant) nie okazuje wdzięczności swojemu wybawicielowi, a na dodatek planuje zbiec bez płacenia za okazaną pomoc i porzucić swoją żonę Catherine (Michele Morgan). W drodze do portu Laurent opiekuje się ranną kobietą, a Catherine to kobieta piękna i niezwykła. Wkrótce więc Laurent zakochuje się w niej, chociaż już od dziesięciu lat jest mężem Yvonne (Madeleine Renaud), która cierpi na poważną chorobę serca. Jednak nie mówi ona o tym Laurentowi, a jedynie marzy skrycie, że pewnego dnia porzuci on swoją pracę i będą mogli żyć spokojnie. Czy kapitan okaże się wiernym mężem, czy też wybierze intrygujący romans?

pokaż cały opis
4.0 / 5 Oceny: 2
Włącz dostęp do 13850 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: S. O. S 1941 lektor pl
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie