Rudolph 1977 Lektor

Materiał przeznaczony dla osób pełnoletnich

Niniejsza treść została uznana przez Użytkowników lub Administratora za treść nieodpowiednią dla osób małoletnich. Materiał może zawierać treści wrażliwe, w szczególności pornografię lub w sposób nieuzasadniony eksponując przemoc. Aby obejrzeć materiał Użytkownik musi mieć ukończone 18 lat lub posiadać zgodę przedstawiciela ustawowego na zapoznanie się z niniejszą treścią. Usługodawca zastrzega, że zgodnie z treścią Regulaminu, Użytkownikiem Serwisu może być wyłącznie osoba pełnoletnia lub małoletnia działającą za zgodą przedstawiciela ustawowego. Zapoznanie się z treścią z naruszeniem tych zasad następuje na wyłączną odpowiedzialność Użytkownika.

Odblokuj dostęp do 13950 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar

Próbowałam już wczoraj wieczorem zamieścić ale jak czasem się zdarza nie przeszło, więc spróbuję teraz pod innym tytułem.
Miałam pod ręką dwa filmy Kena Russella, wybrałam ten, to biografia słynnego amanta kina niemego, Rudolpha Valentino, zdaje się bardzo wystawna i kunsztowna, jak pewnie całe jego życie. Jak zwykle jeden z tych filmów który jakoś przepadł, chętnie obejrzę i wymienię wrażeniami.
Wczoraj przyrządzałam sobie jedzenie i jednym uchem słuchałam faktów w których mówili o Irance skazanej na 5 lat za taniec na ulicy siejący zgorszenie, i pomyślałam wtedy o tym linczu ostatnim na Roksanie Węgiel, nie znam dziewczyny ale zaczęłam natychmiast odczuwać wobec niej sympatię, za tańczenie na tiktoku do piosenki jakiegoś rzekomego mizogina, pomyślałam wtedy, o łał, to jest pewnie jedno spektrum, na jednym krańcu znajduje się Iran, na drugim my, ale spektrum jest jedno, od jakiegoś czasu wieszają na dziewczynie psy pisząc ohydne poniżające komentarze bo ośmieliła się prowadzać z (trochę) starszym facetem i jeszcze to najlepsze jakieś babska przekonują że wszystkie kobiety które w młodości łaziły ze starszymi nie rozumieją że zostały WYKORZYSTANE, ZGROOMINGOWANE I WYMAGAJĄ LAT TERAPII. Wmawianie ludziom czegoś takiego jest patogenne i karygodne, dla mnie to nie do wyobrażenia że można coś takiego pisać, co tych ludzi motywuje?? co chcą osiągnąć?? to jest dramat, pamiętam jak Przetakiewicz przyznała że przeżyła gwałtowną miłość jakonastolatka ze starszym facetem, o ludzie, nie zostawili na niej suchej nitki, a że puszczalska od dziecka, a że biedna zbałamucona, koszmar, mnie osobiście przeraża że ludzie dobrowolnie porzucają całość tej młodzieńczej idealizacji i romantyzmu rodem z Romea i Julii, na rzecz zimnej, wykalkulowanej, bezdusznej, pragmatycznej, korporacyjnej mentalności. Traktowanie dzieci i nastolatków pogardliwie i patronizująco jako niezdolnych do miłości idiotów jest jaskrawym symptomem tej mentalności i ludzie w ogóle nie rozumieją jak dewastujące dla nich samych i kultury jest jej kultywowanie. Ja życzyłabym sobie w młodym wieku wielkich porywów miłości, nawet zakończonych nieszczęśliwie, i innym też tego życzę . Bez tego co nam pozostaje???

pokaż cały opis
3.0 / 5 Oceny: 2
Włącz dostęp do 13950 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Rudolph 1977 Lektor
Najlepsze komentarze
filipmanuskrypt 2023-02-05 00:52:00 +1
Albert serra " Historia mojej śmierci " - prosimy o ten film Odpowiedz
Freud_is_out_and_Foucault_is_in 2023-02-06 10:33:04 0
@filipmanuskrypt: To sobie go poszukaj i zamieść nam wszystkim. Odpowiedz
avatar
anonim69 (*.*.46.69) 2023-06-07 21:08:50 0
najlepszy w tym filmie jest opis zamieszczającego! trafione w punkt... Odpowiedz
avatar
anonim37 (*.*.148.37) 2023-03-13 16:46:11 0
bardzo dobry film Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie