Remont ul.  Grunwaldzkiej powoli dobiega końca
Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 13945 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: dlaCiebietv
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2022-09-28

Remont ulicy Grunwaldzkiej planowo ma zakończyć się pod koniec bieżącego roku. Widać już pierwsze oznaki, że prace zmierzają ku końcowi.

Remont ulicy Grunwaldzkiej w Jaworznie, który rozpoczął się w drugiej połowie 2021 roku, powoli dobiega końca. Widać już pierwsze zarysy chodników oraz ścieżek rowerowych, a ulica nabiera kształtów jako takich.

Termin ukończenia prac jeszcze jest aktualny, bowiem planowo prace mają skończyć się pod koniec bieżącego roku, jednak jakby na to nie patrzeć remont mógłby się już skończyć, gdyby firma odpowiedzialna za jego wykonanie, ciut bardziej się do tego przyłożyła. Robotników zbyt wielu nie widać, no ale jest jeszcze czas i mamy nadzieje, że całość zostanie wykonana w zaplanowanym terminie i okoliczni mieszkańcy będą mogli odetchnąć z ulgą.

Przypomnijmy, że remont tej ulicy przyprawiał okolicznych mieszkańców o ból głowy. Tumany kurzu czy problemy z przejazdem spędzały im sen z powiek. Na szczęście wszystko powoli dobiega końca, więc już za niedługo wszyscy będą mogli cieszyć się nową drogą, która mamy nadzieje, że posłuży jaworznianom latami.


Materiał pochodzi ze strony https://www.jaw.pl
#jaworzno #jawpl

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 13945 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Remont ul. Grunwaldzkiej powoli dobiega końca
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie