Ruszył remont skrzyżowania w centrum Jelenia.  Mieszkańcy widzą już jednak niedociągnięcia
Potrzebujesz szybszego ładowania wideo?
Załóż konto CDA Premium i nie trać czasu na wczytywanie.
Aktywuj teraz! Aktywuj konto premium Dlaczego widzę ten komunikat?

CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.

W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!

Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 13941 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: dlaCiebietv
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2022-08-04

Remont skrzyżowania mieszczącego się przy Rynku w Jeleniu właśnie się rozpoczął. Pracownicy w odblaskowych kamizelkach z napisem Miejski Zarząd Dróg i Mostów rozpoczęli ściąganie wierzchniej warstwy asfaltu.


Rozpoczął się remont skrzyżowania przy Rynku w dzielnicy Jeleń. Prace remontowe na skrzyżowaniu ulic: Sulińskiego, Zwycięstwa, Celników oraz Wygoda mają za zadanie poprawę bezpieczeństwa, a także komfortu użytkowników drogi. Mają zostać wybudowane wyspy kanalizujące ruch w celu fizycznego uniemożliwienia przejazdu i pozostawiania pojazdów na tzw. martwym polu przy sklepie popularnej sieci oraz pomniku. Wpłynie to na zmianę geometrii ulicy Sulińskiego, dlatego korekcji ulegnie lokalizacja znaków drogowych STOP i nakaz jazdy z prawej strony znaku - dowiadujemy się od jaworznickiej jednostki.

Okoliczni napotkani przez nas mieszkańcy, są jednak mniej optymistyczni. Sugerują, że prace powinny być przeprowadzane nocą, a nie za dnia w słońcu, kiedy jest najwięcej kurzu, a droga przed rozpoczęciem robót powinna być polewana wodą. Pytanie tylko, czy gdyby prace były prowadzone w nocy to, czy okoliczni mieszkańcy nie skarżyliby się na hałas. Mieszkańcy wskazują także na inne rozwiązanie drogowe, które byłoby według nich lepsze. Zgodnie mówią, że rondo to byłby najlepszy pomysł w tym miejscu.

Remont tego skrzyżowania ma poprawić bezpieczeństwo. Czas jednak pokaże, czy tak rzeczywiście będzie. Prace są możliwe dzięki środkom zapewnionym przez Prezydenta Miasta Pawła Silberta.

Materiał pochodzi ze strony https://www.jaw.pl
#jaworzno #jawpl

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 13941 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Ruszył remont skrzyżowania w centrum Jelenia. Mieszkańcy widzą już jednak niedociągnięcia
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie