Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 15354 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: Meble Twojego Pomysłu
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2016-12-15

Zobaczycie jakie proste może być przymocowanie nóg do blatu stołu czy biurka. Mój sposób jest prosty, tani i bardzo stabilny. Poza tym zaoszczędzicie miejsca pod blatem bo nie potrzeba żadnych listew maskujących, zmyślnych kątowników i łączników meblarskich do łączenia nóg. Po montażu wszystko wygląda naprawdę ładnie i nie rzuca się w oczy. Połączenie można stosować do burka, stołu, stołu konferencyjnego i wielu innych, wszędzie tam gdzie potrzebujemy mocnego i stabilnego łączenia, ale przede wszystkim, gdzie nogi co jakiś czas są demontowane od blatu. Zaletą tego połączenia jest to, że nie musimy wysyłać skręconych nóg ze stołem do klienta, klient sam w domu będzie potrafił skręcić nogi ze stołem. Będą mu potrzebne tylko kombinerki i klucz.

MebleTwojegoPomyslu.pl - nadajemy drewnu kształt.

Dzięki video realizacjom krok po kroku, zobaczycie jak z Waszych pomysłów powstają wymarzone meble i przedmioty z drewna.

Pokażemy jak zrobić od podstaw meble i konstrukcje drewniane, jak wykonać pomoce i szablony przydatne w warsztacie. Zobaczycie również jak używać narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, oraz maszyn do obróbki drewna. Podzielimy się z Wami wiedzą i nabytym doświadczeniem.

www.mebletwojegopomyslu.pl
www.facebook.com/mebletwojegopomyslu
http://www.spryciarze.pl/profil/507630
https://pl.pinterest.com/MebleTwojPom...


Warsztat Stolarski
Meble Twojego Pomysłu

pokaż cały opis
W katalogu: Krok po Kroku
5.0 / 5 Oceny: 1
1059 godzin bajek dla dzieci.
Włącz CDA Premium w mniej niż 2 minuty!
Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Jak połączyć nogi z blatem stołu, biurka
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie