Pośród ciemności 1983 PL

Aby obejrzeć wpisz rok urodzenia

zapamiętaj moje ustawienie

Strona została uznana przez użytkowników lub administratora za zawierającą treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat). Strony te zawierać mogą w szczególności treści o tematyce erotycznej, a także treści drastyczne lub inne przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich. Decydując się na zapoznanie z treścią tej strony, czynisz to na własną odpowiedzialność. Korzystanie ze stron zawierających treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich następuje na ryzyko osoby decydującej się zapoznać z takimi treściami.

Odblokuj dostęp do 10691 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar

Dobra, poprzedniego Pedro wrzucę kiedy indziej w jakiejś innej wersji, nie dlatego że był po czesku tylko dlatego iż obraz się beznadziejnie skurczył, co doprowadzało mnie do szału. Zamieszczam w zamian innego Pedra, traktującego o jeżdżących na heroinie zakonnicach, udzielających schronienia rozmaitym społecznym wyrzutkom.
Miałam poprzestać na krótkim opisie ale chcę jeszcze wspomnieć o czymś. Dziś pod jednym z zamieszczonych przeze mnie filmów wyraz dezaprobaty dla mojego antyfeminizmu czy antypoprawności politycznej dała pewna kobieta i ponieważ moja odpowiedź póki co nie raczy się zamieścić, to standard w tym programie, postanowiłam przekleić tutaj najciekawszą jej część, nie będę odnosić się do dyrdymałów kobieciny, to brednie prosto z czerwonych książeczek femihunwejbinów, ale zainspirowana kilkoma filmami z lat 60/70, i kilkoma kuriozalnymi poststrukturalistycznymi pracami naukowymi z jakimi się zetknęłam i rozlicznymi płaczliwymi orędziami na portalach społecznościowych i forach oświadczam co następuje:
jeśli w filmie który oglądacie pojawia się u bohatera na ścianie podobizna Marksa, możecie spokojnie zakończyć seans,
jeśli w artykule analizującym jakieś zjawisko społeczne pojawiają się sformułowania typu: "repozycjonowanie żeńskiej podmiotowości", "relacje władzy wpisane w kobiece ciało", "reifikacja męskiej dominacji", czy "upłciowiony kulturowo podmiot" możecie bez szkody zaprzestać lektury,
a jeśli spotkacie się z wypowiedzią gdzie pojawia się określenie "dyktatura mężczyzn" w odniesieniu do naszego kraju jest pewne że macie do czynienia z tragikomicznie zindoktrynowaną osobą stanowiącą przypadek nieuleczalny i z powodzeniem możecie darować sobie dalsze czytanie jak i jakiekolwiek wchodzenie zeń w interakcję. Pozdrawiam serdecznie.

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 10691 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Pośród ciemności 1983 PL
Najlepsze komentarze
avatar
anonim172 (*.*.48.172) 2022-08-09 00:02:58 0
Biorę w ciemno. Powinien być pikantny! Zakonnice, heroina... ;) Odpowiedz
mati94094 2022-06-25 13:04:09 0
gowno Odpowiedz
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie