Teresa Garland do Jana Kanthaka ws podwyżki cen paliwa
Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 12794 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.
Włącz dostęp
avatar
Dodał: anonim

https://tymczasowaradastanu2019.wordpress.com/2022/06/10/do-ministra-aktywow-panstwowych-pana-jana-kanthaka-ws-spotkania-odnosnie-cen-paliw/
TYMCZASOWA RADA STANU NARODU POLSKIEGO
SPOŁECZNY KOMITET KONSTYTUCYJNY


Aktywnie działamy na rzecz respektowania i egzekwowania Naturalnych Praw Człowieka, Konstytucji i Demokracji

Adres Komitetu: Teresa Garland Prezydent Elektorski RP, skr.Poczt.88, ul. Żwirki i Wigury 13a, 32-050 SKAWINA, POLAND, Tel +48 697 357 009 www.tymczasowaradastanu2019.wordpress.com
D311 2022 06 10 Kraków, dnia 10 czerwca 2022r.

Do Ministra Aktywów Państwowych Pana Jana Kanthaka
ws spotkania odnośnie cen paliw ul. Krucza 36/Wspólna 6, 00-522 Warszawa gpm@ms.gov.pl, SekretariatJKanthak@map.gov.pl, do wiadomości: Kancelaria Prezesa Rady Ministrów, Al. Ujazdowskie 1/3, 00-583 Warszawa, bip@kprm.gov.pl, archiwum@kprm.gov.pl, kontakt@kprm.gov.pl, Ministerstwo Finansów, ul. Świętokrzyska 12, 00-916 Warszawa, kancelaria@mf.gov.pl, info.e-deklaracje@mf.gov.pl,

Szanowny Panie, W państwie polskim Suwerenem jest Naród Polski a nie zagraniczne czy polskie korporacje. Korporacyjne zyski nie mogą obniżać poziomu życia Polaków i nie będą tego robić.

W związku z planowanym przez Tymczasową Radę Stanu Narodu Polskiego Społecznym Komitetem Konstytucyjnym, przeprowadzeniem ogólnopolskiego referendum bezpośredniego (z ominięciem Sejmu i Senatu) tj. działając na podstawie art.4.2 Konstytucji czyli BEZPOŚREDNIO, w celu znacjonalizowania wszystkich firm wydobywających, przetwarzających i sprzedających na terenie Polski surowce naturalne, w tym gaz i ropę, jestem zainteresowana spotkaniem z Panem w celu udzielenia mi przez Pana korepetycji, w związku z BEZPODSTAWNYMI podwyżkami cen paliwa na stacjach benzynowych w Polsce.

Tlumaczenia które Pan przedstawił w Sejmie w dniu 9 czerwca 2022 roku, nie przekonują mnie, że skok cen jest spowodowany przejściem naliczania cen z tzw. systemu Ural na system Brent, dlatego, że takie wytłumaczenie nie ma racji bytu ani racji zastosowania w stosunku do Polski, która posiada wielokrotnie większe złoża ropy i gazu niż Arabia Saudyjska co potwierdził publicznie kilka lat temu w 2017 roku jeden z doradców prezydenckich Andrzeja Dudy podczas konferencji naukowo-technicznej w Krakowie. Jednocześnie na dociekania dlaczego więc nie wydobywamy tych złóż, padła odpowiedź że taka jest polityka rządu. Skoro zatem Pan wchodzi w skład tego rządu, to może czas odpowiedzieć Polakom na pytanie dlaczego Pan i cała reszta rządowa nie sprzedajecie Polakom ropy i gazu po najniższej cenie wydobycia bez stosowania żadnych marż ze strony polskich i obcych zagranicznych koncernów wydobywających w Polsce przynależącą do Narodu Polskiego ropę i gaz?

Tym bardziej że dochodzą niepokojące informacje od obywateli, że Ameryknie i Żydzi wydobywają w Polsce naszą ropę i nasz gaz, a następnie sprzedają nam to po cenach światowych. Na prawie do informacji publicznej wnoszę o przesłanie nam wykazu wszystkich firm wydobywających, przerabiających, i sprzedających w Polsce ropę i gaz, przedstawiając jednocześnie ilość wydobywanych na terenie Polski surowców gazu i ropy przez każdą firmę z osobna oraz skład imienny WSZYSTKICH udziałowców tych firm (również tych z udziałami poniżej 4,99%) I proszę nie kłamać, bo inaczej będzie Pan w polityce spalony, a jest Pan młody i cała przyszłość przed Panem.
Jednocześnie proszę wyznaczyć termin naszego spotkania w celu udzielenia mi osobistych korepetycji z udziałem świadków i z możliowścią nagrywania naszej publicznej rozmowy. Polacy mają prawo do własnych zasobów naturalnych. STOP GRABIEŻY!
JESZCZE POLSKA NIE ZGINĘŁA!
Prezydent Elektorski Rzeczypospolitej Polskiej Narodu Polskiego - Teresa Garland Polska, dnia 10 czerwca 2022r.,

pokaż cały opis
5.0 / 5 Oceny: 1
Włącz dostęp do 12794 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Teresa Garland do Jana Kanthaka ws podwyżki cen paliwa
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie