Big Cyc - Jesteśmy najlepsi (teaser nr 1)

Big Cyc - Jesteśmy najlepsi (teaser nr 1)

Jakość: 480p720p
Następne wideo
anuluj
Odblokuj dostęp do 7628 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!
avatar
Dodał: LouRockedTV
Konto zweryfikowane
Opublikowano: 2015-04-22

Premiera teledysku 27.04.2015 godzina 12:00
Subskrybuj nasz kanał:https://www.youtube.com/user/LouRockedTV

Jesteśmy najlepsi - nowa płyta i teledysk zespołu Big Cyc.
"Jesteśmy najlepsi" to najnowsza piosenka zespołu Big Cyc, która pilotuje nową płytę zespołu pod taką samą nazwą. Będzie to już 15 studyjny album zawierający absolutnie premierowe piosenki zasłużonej dla polskiego rocka ekipy muzyków.
Wydarzenie!
Teledysk do piosenki "Jesteśmy najlepsi" to wydarzenie bez precedensu. Obok muzyków Big Cyca wzięło w nim udział kilkunastu wybitnych sportowców, w tym mistrzowie Polski, Europy i świata (także mistrzowie olimpijscy). W teledysku występują m.in. Otylia Jędrzejczak, Iwona Guzowska,, Artur Siódmiak, Dariusz Michalczewski, Marcin Lijewski, Adam Korol, Szymon Kołecki, Piotr Świerczewski i wielu innych, zasłużonych dla Polski mistrzów sportu jak również paraolimpijczyków, szermierzy złotych medalistów z Londynu 2012 Grzegorz Pluta i Dariusz Pender. Ważnymi aktorami w teledysku są także młodzi piłkarze ręczni podopieczni Fundacji Akademia Sportu Artura Siódmiaka.
Idea!
Teledysk jest wspólnym projektem artystów i sportowców, który niesie przesłanie sportowej rywalizacji, podgrzewa ducha walki fair play, krzewi idee współzawodnictwa i szacunku dla przeciwnika, ma wydźwięk antyrasistowski i jest zachętą do zdrowego stylu życia oraz do uprawiania sportu przez młodzież szkolną.
Tym teledyskiem chcemy nie tylko ożywić areny i boiska sportowe, chcemy także wywołać dyskusję na temat edukacji sportowej w Polsce. Dość zwolnień z Wychowania Fizycznego! Dość traktowania lekcji WF po macoszemu!
"Jesteśmy najlepsi" to także pozytywny sygnał i wezwanie dla każdego. Nie trzeba być prawdziwym mistrzem świata. Możesz być mistrzem świata u siebie w domu i to każdego dnia. To hymn sportowy, ale także hymn dnia codziennego, bo codziennie musimy walczyć z przeciwnościami losu. "Jesteśmy najlepsi" to doskonałe antidotum na polską depresję i przeklętą chorobę współczesności zwaną wypaleniem zawodowym.

Ciekawostki!
Zdjęcia do teledysku kręcono w Gdańsku na stadionie PGE Arena oraz w studiu telewizyjnym w Warszawie. Teledysk realizuje agencja filmowa Karabin Maszynowy z Gdańska.
Ze względu na sporą ilość uczestników teledysku na planie pracowały dwie ekipy filmowe.
Dobrym duchem przedsięwzięcia był "król Artur" czyli Artur Siódmiak, który przekonał wielu sportowców do wzięcia udziału w teledysku. Dochód z internetowej emisji teledysku zasili konto Fundacji.
Wiele pozytywnego zamieszania podczas kręcenia teledysku wprowadziła maskotka młodych piłkarzy ręcznych Król Lew.

https://www.facebook.com/BigCyc

pokaż cały opis
0 / 5 Oceny: 0
Włącz dostęp do 7628 znakomitych filmów i seriali
w mniej niż 2 minuty! Nowe, wygodne metody aktywacji.
Komentarze do: Big Cyc - Jesteśmy najlepsi (teaser nr 1)
Autoodtwarzanie następnego wideo
on
off

Logowanie