+ Napisz wiadomość + Obserwuj
94404 odsłon wideo
Dołączył(a): 2017-11-16
Najczęściej oglądane filmy na kanale TEDEWIZJA
Wykonawca: Tede
Utwór: Radio Varsavia
Album: Mefistotedes
Premiera: 22.03.2012
Wytwórnia: Wielkie Joł

Więcej informacji:

https://www.facebook.com/TDFTEDE
http://wielkiejol.com/04:56 941 04:56Tede - Radio Varsavia

Dodał: TEDEWIZJA

Wykonawca: Tede
Utwór: Syn Marnotrawny
Album: Mefistotedes
Premiera: 22.03.2012
Wytwórnia: Wielkie Joł

Więcej informacji:

‪https://www.facebook.com/TDFTEDE‬
‪http://wielkiejol.com/‬03:52 915 03:52Tede - Syn Marnotrawny

Dodał: TEDEWIZJA

Wytwórnia Wielkie Joł prezentuje najnowszy album duetu Tede i Sir Mich zatytułowany SKRRRT! Dla posiadaczy oryginalnych płyt będzie interaktywna niespodzianka!

Album zatytułowany SKRRRT to wejście w dziwny świat balansujący na krawędzi snu i jawy. Na nowej płycie TEDE i Michu zabierają słuchaczy w niecodzienną podróż do innych stanów świadomości, a nowatorskie brzmienie powoduje, że słuchanie tego albumu staje się nałogiem.  Jak mówi TEDE: „To moja najfajniejsza płyta, bo poza tym, że jest stylistycznie spójna to pierwszy raz udało mi się stworzyć specyficzny klimat od pierwszego do ostatniego kawałka”.
 
Płyta SKRRRT powstawała w dwóch krajach – Polsce i Czechach, dokąd wybrał się Tede z ekipą by w stolicy naszych południowych sąsiadów stworzyć mobilne studio i w nim nagrywać najnowszy album. Istotnym elementem promocji jest SKRRRTV, czyli specjalny videolog na kanale YT.COM/TEDEWIZJA, na którym można zobaczyć wyjazd do Czech, proces powstawania płyty, koncerty TEDE oraz wiele innych ciekawych materiałów. Za oprawę graficzną albumu tradycyjnie odpowiedzialny jest Pan Zgrywus. 
 
Jak przystało na Wytwórnię Wielkie Joł i tym razem pojawia się ciekawe rozwiązanie zawarte w okładce albumu. Wszystkie strony książeczki są multimedialne i dzięki zastosowaniu aplikacji Tap2C można odkrywać więcej treści związanych z płytą. Jak zapowiada NWJ treści będą zmieniane i dzięki temu posiadacze oryginalnych nośników będą mieli z czasem wiele niespodzianek. Aplikacja Tap2C dostępna jest za darmo na Android & iOS, a jej obsługa jest prosta – wystarczy zeskanować wybraną stronę lub logo SKRRRT na okładce płyty.

Album SKRRRT z autografem i dołączoną EP’ką TEDE & SIR MICH „Letnie Czartery” jest dostępny w sprzedaży tylko na stronie http://sklep.wielkiejol.com z dodatkowymi naklejkami oraz promocyjnymi kodami od Sneakers by Distance. 

Obserwuj:
http://www.wielkiejol.com  
http://facebook.com/tdftede  
http://facebook.com/sirmich
Posłuchaj lub kup wersję cyfrową: https://IndependentDigital.lnk.to/8d9ml
 
Partnerzy:  PLNY Textylia, CGM.PL, Magazyn Vaib, Hip-Hop.tv, Distance, Tap2C04:101080p 599 04:10TEDE & SIR MICH - MIAUUU / SKRRRT / 2017 1080p

Dodał: TEDEWIZJA

NA WSTĘPIE DLA WYJAŚNIENIA - CHRIS JEST REALIZATOREM DŹWIĘKU I SPECJALISTĄ DS. TECHNIKI SCENICZNEJ, A NIE RAPEREM!

Akcja #hot16challenge to zapoczątkowana przez Solara odpowiedź na popularny  #ALS_IcebucketChallenge. Wyzwanie polega na nagraniu 16 wersów i “nominowaniu” kolejnych raperów do nagrania swoich szesnastek. W pierwszym nagraniu Solar nominował Białasa, Flinta, Wujka Samo Zło i Dioxa.

Wszystkie nagrania można obejrzeć na stronie http://www.hot16.pl, a na http://www.RapGenius.com już pojawiają się teksty nagranych utworów.01:321080p 594 01:32CHRIS #HOT16CHALLENGE PROD. młodyGrzech 1080p

Dodał: TEDEWIZJA

Nowo dodane filmy i seriale CDA Premium