XVIII-wieczna Francja w wizji osławionego Markiza de Sade, nawiedzanego przez duchy w Bastylii, pisze powieść. Dwie siostry opuszczają klasztor, w którym wcześniej pobierały nauki. Młoda i cnotliwa Justyna, nie chcąc śladem starszej Julietty rozpoczynać pracy w burdelu, decyduje się na szukanie szczęścia na własną01:59:04 6802 01:59:041969 Marquis de Sade; Justine - napl

Dodał: ratownik99

Odcinek 1 https://www.youtube.com/watch?v=vWq50eLK-QU
Odcinek 2 https://www.facebook.com/watch/?v=1334571129911983
Odcinek 3 https://www.youtube.com/watch?v=ODJ-EUzR3KU
Odcinek 4 https://www.cda.pl/video/844825225

Polski fandub SAO Abridged Odcinek 07 

Słowo od reżysera:
Lecimy z kolejnym abridgem SAO. Tym razem oryginalny reżyser - konji - był dosyć zajęty, więc przekazał mi część materiałów i poprosił o przejęcie. Ale bez obaw, powrócił w roli Kirito i pomagał na wszystkich etapach produkcji. 

Wielkie podziękowania dla wszystkich aktorów - zarówno powracających, jak i nowych (gniewne kotki!). konji za kolejne wcielenie się w przekonującego dupka, Rose za świetne podejście do Yandere-Asuny, Persephone za odnalezienie się w szerokiej rozpiętości emocjonalnej Liz i kreatiusowi za pełen pazura głos z gry.

A, i nie, nie przegapiliście 5 i 6 odcinka. konji zdecydował się pominąć detektywistyczną dwuodcinkową sagę i jako następny przygotować 7 odcinek. I to chyba tyle z ogłoszeń parafialnych. Zapraszamy do oglądania!

--
Źródło: Something Witty Entertainment
https://www.youtube.com/watch?vAk8cY6Cd63k

EKIPA PROJEKTU: 
Reżyser: nouwak, konji
Dialogista: nouwak, konji, musowocowy
Dźwiękowiec: Memento
Montaż dialogów: nouwak
Grafik, Montaż wideo: Alisun
Tłumaczenie wstępne: Oryginalna lista dialogowa
Specjalista SAO: Spidek

OBSADA:
Kirito - konji
Asuna - Rose
Lizz - Persephone
Forge Hero - kreatius

--

Dziękujemy wszystkim, którzy subskrybują nasz kanał, udostępniają i komentują nasze projekty!

//Portal:	http://nanokarrin.pl
//Discord:	http://discord.gg/nanokarrin
//Facebook:	http://fb.com/nanokarrin
//Instagram:	#nanokarrin

--

DISCLAIMER:
Copyright Disclaimer Under Section 107 of the Copyright Act 1976, allowance is made for fair use for purposes such as criticism, comment, news reporting, teaching, scholarship, and research. Fair use is a use permitted by copyright statute that might otherwise be infringing. Non-profit, educational or personal use tips the balance in favor of fair use.
THIS VIDEO IS FANMADE. NO COPYRIGHT INFRINGEMENT INTENDED.

We do not claim ownership over this original copyrighted material. We dont make any money off this. This is by fans for fans. No copyright infringement intended! Please support the rightful owners!
15:361080p 1799 15:36[NanoKarrin] SAO Abridged Odcinek 07 16+ POLISH 1080p

Dodał: NanoKarrin