To historyczna chwila w polskim Internecie, kiedy kilkudziesięciu twórców konkurencyjnych wobec siebie kanałów deklaruje wzajemne wsparcie i godzi się na współdziałanie w kluczowej sprawie, którą jest walka z postępującą cenzurą. 

========== LINKI ==========

Fanpage IPC: https://www.facebook.com/PrzeciwCenzurze

Zbiórka na studio: https://zrzutka.pl/nowe-studio-dla-em...
Serwis patronów: https://patronite.pl/emisjatv
Kontakt & PayPal: redakcja@emisja.tv
Facebook: https://www.facebook.com/eMisjaTv
Kanał na CDA: https://www.cda.pl/emisjatv


Konto Stowarzyszenia Robotników Chrześcijańskich w Łodzi:
20 1320 1449 2637 4622 2000 0001 (tytułem wpłaty: dla eMisji)

PRAWDA_DLA_POLAKA 2018-01-29 00:48:540 www.cda.pl/PRAWDA_DLA_POLAKA www.cda.pl/eMisjaTv www.cda.pl/Jacek_Miedlar www.korium.wex.pl
https://tinyurl.com/y7nwdcyf Co w naturze - to i u ludzi...
Polacy rozpowszechniajcie te bardzo ważne linki - zrozumcie że robicie to w swoim własnym interesie...
J. Zięba https://vimeo.com/user75852809 45:001080p 147 45:00Inicjatywa #Przeciw Cenzurze eMisjaTV 1080p

Dodał: PRAWDA_DLA_POLAKA

Zapraszam na www.cda.pl/PRAWDA_DLA_POLAKA   www.cda.pl/eMisjaTv   www.cda.pl/Jacek_Miedlar   www.korium.wex.pl
Co w naturze - to i u ludzi.... https://tinyurl.com/y7nwdcyf 
Polacy rozpowszechniajcie te bardzo ważne linki - zrozumcie że robicie to w swoim własnym interesie...
J. Zięba https://vimeo.com/user75852809 
https://www.tvp.info/35890345/setki-pacjentow-dostaly-wadliwa-szczepionke
http://www.ivrozbiorpolski.pl/index.php?pagelista-prawdziwych-zydowskich
https://polfejs.com Polski facebook - kto siedzi na zydowskim FB ten głupi ciul...13:001080p 93 13:00Izraelem nie rządzą Semici 1080p

Dodał: PRAWDA_DLA_POLAKA

tagentv21:191080p 14 21:19JACKOWSKI - 2016 ? 1080p

Dodał: PRAWDA_DLA_POLAKA

Hieronima Wilczewska - Jeden z dwóch wywiadów z naocznymi świadkami zbrodni niemieckiej w Jedwabnem, do których dotarła TV Niezależna Polonia. 
Telewizja Niezależna Polonia dotarła do żyjącego, naocznego świadka niemieckiej zbrodni w Jedwabnem 10 lipca 1941. Pani Hieronima Wilczewska którą ekipa TV Niezależna Polonia odwiedziła we wrześniu 2013 w New Britain, stan Connecticut, USA, w dniu zbrodni w Jedwabnem miała 8 lat. W ciągu 6 dni, przechodząc wielokrotnie lub przystając obok stodoły która stała się miejscem kaźni Żydów z Jedwabnego, pani Hieronima była naocznym świadkiem niemieckiego mordu, tragedii i konania tych ludzi co ciągnęło się przez kilka dni. Zapędzonym przez SS i Gestapo do stodoły Żydom kazano wchodzić i układać się warstwami na sobie z powodu braku miejsca. Niemcy wrzucali następnie małe żydowskie dzieci na sama góre .
 Następnie, Niemcy oblali benzyną i podpalili z miotaczy ognia budynek. W ten bestialski sposób zamordowano większość, ale nie wszystkich. Ludzie, znajdujący się na dole, żyli jeszcze przez kilka dni. Pani Hieronima zapamiętała jak kiwali się godzinami, w beznadziejnej rozpaczy, poparzeni i spowici popiołem ze swoich spalonych współbraci, często członków swoich rodzin, z górnych warstw.
Gestapo i SS przez te kilka dni trzymało dookoła stodoły uzbrojone warty, pilnując aby nikt z żyjacych jeszcze jakimś cudem Żydów nie wydostał się ze stodoły oraz uniemożliwiając ludności Jedwabnego przynoszenia im wody czy pożywienia. Po kilku dniach, kiedy wszyscy zmarli z głodu, wycieńczenia czy ran, Niemcy zakopali wszystkie zwłoki na miejscu swojej zbrodni.

 Przypisywanie polskim, rzekomo mogącym mieć wtedy jakikolwiek wpływ na cokolwiek dookoła siebie, samej tylko możliwości dokonania zbrodni w tym miasteczku w roku 1941, a więc w czasie trwania na całym terytorium okupowanej przez Niemców Polski totalnej, niemieckiej kontroli i totalnego, bezwzględnego niemieckkiego terroru, jest takim samym absurdem jak rozgłaszanie kłamstw o "Polskich Obozach Koncentracyjnych" na terenach tejże, okupowanej przez Niemców Polski.

 Wszystkie osoby które, czy to w Polsce, W Kanadzie, W USA czy gdziekolwiek na świecie do dzisiaj uczestniczą w manipulacji i fałszowaniu historii na temat Jedwabnego czy też innych, podobnych konfabulacji, biorą na siebie - również wobec tych nieżyjących już, niewinnych ofiar tej jednej z tysięcy podobnych niemieckich zbrodni w Posce - odpowiedzialność za współudział w ukrywaniu prawdziwych sprawców tego ludobójstwa oraz odpowiedzialność za współudział w mataczeniu i uniemożliwieniu przeprowadzenia rzetelnego śledztwa wokół tej zbrodni, uniemożliwieniu sprawiedliwego jej osadzenia i uniemożliwieniu napiętnowania, potępienia i ukarania jej prawdziwych sprawców. Choćby i - po latach - symbolicznego, ku pamięci i dla sprawiedliwości przelanej tam niewinnie krwi.


 Zbrodnia w Jedwabnem, w 1941 roku na terenie okupowanej przez Niemców Polski, została dokonana przez Niemców, z ich inicjatywy i pod ich całkowitą kontrolą, jak tysiące podobnych zbrodni niemieckich w Polsce i  bez jakiegokolwiek udziału sprawczego jakiegokolwiek Polaka.

 Jest rzeczą fizycznie niemożliwą, aby w spowitej terrorem okupowanej Polsce, gdzie na przykład chociażby tylko za samo posiadanie odbiornika radiowego, można było stracić życie w więzieniu, aby polska cywilna ludność miasteczka mogła mieć przy sobie broń, miotacze ognia czy też mogła zorganizować i przeprowadzić na własną rękę jakąkolwiek akcję zbrojną czy pacyfikacyjną bez wiedzy i kontroli Niemców. Osoba propagująca takie absurdy wystawia tylko świadectwo albo o poziomie swojej wiedzy albo wręcz o złej woli lub też o chęci fałszowania historii z sobie tylko wiadomych pobudek i powodów.

Więcej szczegółów na: 
http://www.tvniezaleznapolonia.org

Polacy rozpowszechniajcie te bardzo ważne linki - zrozumcie że robicie to w swoim własnym interesie...
Zapraszam www.cda.pl/PRAWDA_DLA_POLAKA   www.cda.pl/eMisjaTv   www.cda.pl/Jacek_Miedlar   www.korium.wex.pl
Pamiętajcie ! Co w naturze - to i u ludzi.... https://tinyurl.com/y7nwdcyf 
J. Zięba https://vimeo.com/user75852809 
https://www.tvp.info/35890345/setki-pacjentow-dostaly-wadliwa-szczepionke
http://www.ivrozbiorpolski.pl/index.php?pagelista-prawdziwych-zydowskich
https://polfejs.com Polski facebook - kto siedzi na zydowskim FB ten głupi ciul...32:251080p 431 32:25JEDWABNE - ŚWIADEK HISTORII 1080p

Dodał: PRAWDA_DLA_POLAKA

Jabłonowski - Niemcy chcą11:23720p 506 11:23Jabłonowski - Niemcy chcą 720p

Dodał: PRAWDA_DLA_POLAKA

Jackowski - plan życia01:03:051080p 266 01:03:05Jackowski - plan życia 1080p

Dodał: PRAWDA_DLA_POLAKA