+ Napisz wiadomość
1857661 odsłon wideo
Dołączył(a): 2016-05-02
Tutaj możesz kupić Bitcoina i altcoiny za złotówki - https://auth.bitbay.net/ref/VYSzzx bez dzielenia się całością prowizji z giełdą ponieważ z linków referencyjnych część prowizji trafia do Bez Kanału. Dzięki temu możemy tworzyć dla was odcinki o kryptowalutach.

W dzisiejszym odcinku rozmawiam z Sylwestrem Suszkiem Bitbay (nagranie 16 października) o przyszłości i wartości Bitcoina w 2018 roku. Sprawdźcie co wydarzy się w najbliższym czasie co może 
wpłynąć na kurs bitcoina

Odcinek celowo wyemitowany z miesięcznym opóźnieniem aby uczciwie bez żadnej wcześniejszej manipulacji kursem (tym filmem) zweryfikować szansę na potwierdzenie słów Sylwestra Suszka. Patrząc na obecny kurs bitcoina to oceńcie jego szanse12:041080p 14674 12:04Bitcoin za 10000 USD w 2018 roku 1080p

Dodał: Bez_Kanalu

To jest odcinek nr 3 z 5 w którym czytamy pomysły na biznes nadesłane przez widzów. Pomysłów łącznie przysłano aż 300.
Prezentowane na filmie pomysły są wybrane wcześniej przez naszą asystentkę produkcji Sandrę, która to miała wybrać najlepsze pomysły. O wyborze najlepszego pomysłu na biznes, (który ma szanse zostać przez nas przetestowany) zdecydują widzowie Bez kanału.27:391080p 7396 27:39Czytamy pomysły na biznes od widzów #3 1080p

Dodał: Bez_Kanalu

Ten film to kontynuacja wywiadu z Sylwestrem Suszkiem z giełdy Bitbay. W tym odcinku opowiada dlaczego banki mogą obawiać się bitcoina oraz w jaki innowacyjny sposób zapłacimy za mandat w Dubaju. 

Sylwester Suszek to miłośnik i fachowiec z dziedziny kryptowalut. Jego pasja podczas wywiadu była tak widoczna, że musieliśmy wywiad pociąć na kilka części inaczej film trwały 2 godziny.08:331080p 15798 08:33Dlaczego banki boją się Bitcoina? 1080p

Dodał: Bez_Kanalu

Planujesz zakup kryptowalut? koniecznie kupuj przez Program Partnerski - https://affiliate.bitbay.net/32446 Nic do tego nie dokładasz, a my zarobimy.

Stawiamy wszystko na jedną kartę. Wszystkie oszczędności pakujemy w kryptowalutę LISK. Miejmy nadzieję, że nie stracimy na tym. 

Rynek kryptowalut zmienia się z dnia na dzień w bardzo szybkim tempie. Prawdopodobnie moje informuje są już nieaktualne. 

Nie traktujcie tego filmu jak porady inwestycyjnej to są moje ryzykowne decyzje inwestycyjne. Inwestycje w kryptowaluty są obarczone dużym ryzykiem. 

Dokładna analiza Liska i źródło wiedzy na jego temat od YouTubera
https://youtu.be/xukqSTkkprM

Profil Patryk na FB - https://web.facebook.com/patryksuligabezkanalu

Profil Dawida na FB -
https://web.facebook.com/dawidjurczyk8609:261080p 50062 09:26Ile zarobimy na Inwestycji w LISKa | Bez kanału 1080p

Dodał: Bez_Kanalu

Historia Leona (8 lat) i Maxa (11 lat) Ślusarczyków, którzy wymyślili sposób na pomnożenie swoich oszczędności z programu 500 plus. 
Wszystko oczywiście pod okiem rodziców. 

Materiał jest przykładem tego, że warto uczyć dzieci przedsiębiorczości od najmłodszych lat. 

Leon i Max Ślusarczykowie inwestują swoje oszczędności na polskiej giełdzie Bitbay http://bit.ly/PierwszeKryptowaluty
z pomocą Taty.

Pamiętaj, że inwestowanie w kryptowaluty jest bardzo ryzykowne. Nieumiejętne granie może spowodować utratę wszystkich pieniędzy.

Film nie ma na celu zachęcać dzieci do inwestycji w kryptowaluty, a pokazać modelowy przykład success story na przykładzie Leona i Maxa oraz świadomości umiejętności dzieci w obsłudze projektów blockchain.

Inwestowanie w kryptowaluty nie jest dla osób niepełnoletnich, a rejestracja na giełdzie wymaga weryfikacji dowodu osobistego.

Projekt realizowany jest w ramach programu społecznego "Akcja Inkubacja"16:121080p 7601 16:12Jak dzieci pomnożyły pieniądze z 500 plus?! 1080p

Dodał: Bez_Kanalu

W dzisiejszym odcinku Patryk podejmuje się wyzwania aby w 365 dni zmienić swoje życie. Chce schudnąć 30 kg aby przebiec maraton.
Obecnie waży 110 kg i zamiast płakać postanowił iść na street workout i pokazać co .... nie potrafi. 

Chcemy na siebie zwrócić uwagę popularnego w Polsce serwisu Vitalia.pl i przetestować skuteczność tego typu diet online. Połączymy przyjemne z pożytecznym i przeprowadzimy najtrudniejszy i najdłuższy eksperyment / doświadczenie w internecie.

Czy diety online mają sens i czy Patryk przebiegnie maraton do którego sportowcy przygotowują się po kilka lat?02:301080p 12059 02:30Od zera do milionera - Metamorfoza w 365 dni 1080p

Dodał: Bez_Kanalu

Darmowy Energy drink trafi do każdego Patrona z progu trzeciego na http://patronite.pl/bezkanalu Niedługo więcej gratisów dla widzów.

W tym odcinku próbujemy stworzyć własny napój energetyczny i stworzyć konkurencję największym markom. Czy jest to możliwe? 

Na bez kanału sprawdzamy konkursy, loterie i pomysły na biznes. Sprawdzamy jak trzeba się mocno napracować, żeby zarobić pierwszy milion złotych.

Nasz energetyk zamówiliśmy na stronie http://stdrink.pl14:281080p 8478 14:28Pomysł na biznes - Własny Energy Drink 1080p

Dodał: Bez_Kanalu

W tym odcinku w drodze do upragnionego miliona złotych podejmuję bardzo ryzykowny i odważny krok. Rezygnuję z pracy na etacie w Parku Naukowo-Technologicznym w Opolu. 

Rezygnuję z pracy o której zawsze marzyłem dla potrzeby eksperymentu jakim jest próba zarobienia pierwszego miliona złotych i rozwoju osobistego i Bez kanału co za tym idzie mojego tokenu personalnego BKcoin. Teraz już nie ma odwrotu. Dziękuję, że pomogliście mi w podjęciu decyzji. 

Mam miesięczny okres wypowiedzenia. Bezrobotnym stanę się dnia 1 grudnia 2017 roku. Ten czas poświęcę dla rozwoju Bez kanału co mam nadzieję, że sprawi że BKcoin też się rozwinie.  

Mój eksperyment testuję dzięki projektowi AKCJA INKUBACJA:
Innowacja Społeczna "Pomysł na milion vlog" testowana jest w ramach projektu grantowego "Akcja Inkubacja". 

Jest to projekt społeczny w ramach którego chciałbym przeprowadzić eksperyment czy można odnieść sukces zawodowy i finansowy w 365 dni.06:221080p 6329 06:22Rzuciłem PRACĘ na etacie dla Bez kanału 1080p

Dodał: Bez_Kanalu

W tym odcinku analizujemy naszą obecną sytuację w drodze do upragnionego biznesu i pierwszego miliona złotych. Napisy w języku polskim dla osób niesłyszących.

Patryk Suliga sprawdzi jak wygląda jego sytuacja zawodowa i ile ma czasu (godzin dziennie) aby podołać projektowi. Jaki biznes powinien rozwinąć aby odnieść sukces w bardzo krótkim czasie.

Pomysł na milion vlog to innowacja społeczna realizowana przy współpracy z Ecorys Polska w ramach projektu "Akcja Inkubacja" jest to projekt społeczny grantowy, którego celem jest edukacja i motywacja młodych do działania. 

W ramach projektu "Akcja Inkubacja" Patryk tworzy pierwszy na YouTube biznesowy program Reality Show na którym będzie pokazywał jak próbuje rozwinąć pomysł na biznes bez większych środków finansowych. Patryk założy firmę oraz do współpracy zaangażuje widzów. Widzowie staną się wspólnikami projektu i będą decydować o tym w którą stronę ma się rozwijać projekt. 
Widzowie mogą Patrykowi pomóc ale mogą też i zdecydować o jego bankructwie. Tego jeszcze na YouTube nie było.

Więcej informacji o projekcie już niedługo na 
www.pomyslnamilionvlog.pl14:361080p 10826 14:36Szukamy pomysłu na milion 1080p

Dodał: Bez_Kanalu