@anonim: a co tak cięzkie zycie masz ? bo chłopak na ciebie jeden nie spojrzał a drugi nie chce z tobą byc ? to sa te głowne powody ? czy mama na fajki nie dała ? zastanow sie kobieto, zycie masz jedno, a za pare lat mozesz miec je zupelnie odmienione tylko uwierz w siebie nie w internet.
Odpowiedz
jakoś nie rozumiem tej twojej ideologii. to ma być poważne wyznanie czy tylko jedna z prób zaistnienia na forum publicznym? Odpowiedz
anonim
2012-04-25 16:20:440
Gzyboz! Mózg nie jest potrzebny Ci do życia po śmierci. Ty jesteś duszą umieszczoną w ludzkim ciele. A mózg tylko przejmuje kontrole nad ciałem. Trzeba chodzić do kościoła lub uważać na lekcji religii.
Odpowiedz
nurtuje mnie pytanie co się odczuwa po śmierci. bo przecież dusza nie istnieje a wszystko jest w mózgu...nie żyjesz=mózg nie żyje=nic nie czujesz i nie myślisz.
Odpowiedz