Jesteś tutaj: 
Profil użytkownika Windows

Statystyki

Najpopularniejsza gra wędkarska online! Udaj się z wędką na wirtualne łowiska. Rozwijaj swoją postać, ulepszaj sprzęt, testuj różne wędki, haczyki, przynęty, aby złowić prawdziwego potwora!
Kliknij aby zagrać: Na ryby.
Zostań farmerem i stwórz swoją wirtualną farmę. Mając konto w cda.pl twój postęp w grze zostanie zapisany automatycznie.
Kliknij aby zagrać: Wiejskie Życie 2.
Przenieś się do zwariowanego świata Wormsów i walcz o bezpieczeństwo w swojej galaktyce. Kliknij aby zagrać: Galaxy Life.
Nowość Nowa gra społecznościowa od Plingi - twórcy Wiejskiego Życia. Wkrocz do świata marzeń w którym praktycznie wszystko jest możliwe. Kliknij aby zagrać: Świat Marzeń.

Wiejskie Życie 2

Nowe misje w kultowym Wiejskim Życiu - sprawdź jak zmieniła się jedna z najpopularniejszych gier na świecie! Zostań farmerem i stwórz swoją wirtualną farmę. Mając konto w cda.pl twój postęp w grze zostanie zapisany automatycznie. Zagraj

Opis


                                   Cześć!
Mam na imię Zosia.Lubię ten portal,ponieważ można tu grać,oglądać filmy i pobierać gry oraz dodawać grafiki z Giwera.pl.Można również zarejestrować się i komentować gry oraz filmy.
                                   Pozdrawiam, Zosia


Ostatnio dodane materiały

Aktywność użytkownika

Podgląd aktywności użytkowników (stream) został chwilowo wyłączony.

Ostatnie komentarze

Dodaj komentarz
OK

Ostatnio profil odwiedzili (tylko zalogowani):

Logowanie