Statystyki

Najpopularniejsza gra wędkarska online! Udaj się z wędką na wirtualne łowiska. Rozwijaj swoją postać, ulepszaj sprzęt, testuj różne wędki, haczyki, przynęty, aby złowić prawdziwego potwora!
Kliknij aby zagrać: Na ryby.
Zostań farmerem i stwórz swoją wirtualną farmę. Mając konto w cda.pl twój postęp w grze zostanie zapisany automatycznie.
Kliknij aby zagrać: Wiejskie Życie 2.
Przenieś się do zwariowanego świata Wormsów i walcz o bezpieczeństwo w swojej galaktyce. Kliknij aby zagrać: Galaxy Life.
Nowość Nowa gra społecznościowa od Plingi - twórcy Wiejskiego Życia. Wkrocz do świata marzeń w którym praktycznie wszystko jest możliwe. Kliknij aby zagrać: Świat Marzeń.

Wiejskie Życie 2

Nowe misje w kultowym Wiejskim Życiu - sprawdź jak zmieniła się jedna z najpopularniejszych gier na świecie! Zostań farmerem i stwórz swoją wirtualną farmę. Mając konto w cda.pl twój postęp w grze zostanie zapisany automatycznie. Zagraj

Opis


Co mogę o sobie napisać hmm ? 
Nazywam się Rafał 
Mieszkam niedaleko łasku w województwie łódzkim 
mam 18 lat
Interesuje się można powiedzieć wszystkim od techniki poprzez botanikę do badań naukowych 

Jeśli cię zaciekawiłem zapraszam do komentowania i zapraszania do znajomych  
 No dalej, Boże, odpowiedz mi. Od lat pytam dlaczego. Dlaczego niewinny umierają, a winni żyją. Gdzie jest prawo? Gdzie jest sprawiedliwość? Chyba, że już odpowiedziałeś, już rzekłeś światu: tu jest prawo, tu jest kara, tu – we mnie. 


Aktywność użytkownika

Podgląd aktywności użytkowników (stream) został chwilowo wyłączony.

Ostatnie komentarze


Musisz być znajomym tego Użytkownika, żeby móc komentować w jego profilu.


Ostatnio profil odwiedzili (tylko zalogowani):

Logowanie